Rockstar Mad Skillz – festiwal nie tylko pod znakiem muzyki
MotoRmania
19 czerwca 2013

Druga połowa lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca rozpocznie się na pełnym gazie.

Informacja prasowa

Drugiej rundzie Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie towarzyszyć będzie wiele dyscyplin motorowych oraz porządna dawka dobrej muzyki na żywo. To pierwszy w Polsce taki festiwal łączący ze sobą wiele dyscyplin off-road, na którym każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Rockstar Energy Drink Mad Skillz to przede wszystkim druga runda Mistrzostw Polski FMX, podczas której najlepsi polscy zawodnicy będą igrać z grawitacją wykonując niesamowite ewolucje na motocyklach na wysokości niemal trzeciego piętra. Od 2011 roku poziom rywalizacji w Polsce regularnie wzrasta, więc można być pewnym, że zawodnicy zaprezentują najbardziej odjechane tricki, które nawet widzów o mocnych nerwach mogą przyprawić o szybsze bicie serca.

Organizatorzy nie poprzestali jednak na samym Freestyle’u. Nie zabraknie wrażeń dla fanów Motocrossu, ponieważ na torze Speed Star w Sobieńczycach odbędą się także: runda Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet oraz Strefa Północna w Motocrossie. Do tego rozegrane zostaną zawody w Quadcrossie i w Super Enduro, a z ramp polecą także zawodnicy na BMX i MTB. Wszystko to przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’i.

Oczywiście festiwal nie mógłby się odbyć bez zespołów i muzyki na żywo. Podczas Rockstar Energy Drink Mad Skillz w piątek i sobotę na scenie będzie można zobaczyć: Tede, JWP, Obywatela MC, Materię, Frontside oraz Dog Eat Dog.

Muzyka i rozgrywki najwyższej rangi w sportach motocyklowych to nie jedyne atrakcje, których mogą się spodziewać uczestnicy tego wydarzenia. Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego, przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych oraz strefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części Europy!!!

Bilety do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu. Uwaga! Do końca czerwca trwa promocja – kupując cztery bilety na cały festiwal, piąty otrzymasz gratis!  Do 6 lipca włącznie trwa przedsprzedaż, a bilety można nabywać w wyjątkowo atrakcyjnych cenach już od 10,00 zł. Bezpośredni link do biletów.

Więcej na http://www.sportainment.pl/eventy/22 oraz bezpośrednio na stronie Festiwalu: https://www.facebook.com/MADSKILLZFESTIVAL

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły