Rihanna i jej pokaz mody w stylu FMX
Piotr Jędrzejak
12 września 2017

W minioną niedzielę w Nowym Yorku odbył się wyjątkowy pokaz mody.

Rihanna zaprezentowała swoją kolekcję Fenty x Puma. Nie będziemy nawet próbowali streszczać stylu tych cichów, bo wiecie, to nie do końca nasz temat. Przytoczymy jedynie wypowiedź samej Rihanny: „Te ciuchy są połączeniem dwóch światów: motocross i surfing. Połączenie ich było sporym wyzwaniem, ale finalnie udało się osiągnąć perfekcyjną kombinację.”

Dlaczego w ogóle MotoRmania interesuje się jakimś tam pokazem mody? Otóż było to przedsięwzięcie dość nietypowe. Aby trochę podkręcić atmosferę, Rihanna rozpoczęła swój pokaz mody od akcji motocrossowej. Zawodnicy FMX skakali z ramp, kręcąc backflipy i sporo innych sztuczek. Żeby było „ciekawiej” zawodnicy latali nad, a modeli chodziły dookoła wydm stworzonych z różowego piasku z brokatem. Natomiast na koniec, zamiast tradycyjnego pokłonu od autorki kolekcji, Rihanna przejechała po wybiegu jako pasażerka na crossie! Obejrzyjcie film i zdjęcia.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły