Profiauto FMX & Music Show – pierwsi zawodnicy potwierdzeni

- MotoRmania

Są już znani pierwsi zawodnicy, jacy powalczą ze sobą podczas ProfiAuto FMX & Music Show w Katowicach. To Artur Puzio z Polski, Tobias Finck z Niemiec oraz Ilkka Salo z Finlandii. Impreza, która odbędzie się w kultowym katowickim Spodku 23 maja to pierwsza runda tegorocznego Sky Fighters CUP. Będzie się wyróżniać m.in. unikalną oprawą muzyczną.

informacja prasowa

Podczas ProfiAuto FMX & Music Show zmierzą się ze sobą jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników FMX, a wszystko to przy dźwiękach ostrej, rockowej muzyki serwowanej przez zespoły Yuma oraz Acid Drinkers. W rywalizację od początku zaangażowany był Artur Puzio, a teraz dołączyli do niego kolejni zawodnicy światowego Artur_Puzio_1formatu. Lista startowa będzie się regularnie powiększać – zapowiadają organizatorzy.

Dwudziestodwuletni Artur Puzio jest zdobywcą wielu tytułów, m.in. Mistrza Polski 2012, 2013 i Pucharu Polski 2011, a także uczestnikiem Mistrzostw Świata Night of the Jumps 2012 i 2014. To zawodnik, który zasłynął między innymi z wykonania prawdopodobnie największej ilości minibackflipów na 1 mobilnej rampie w 1 minucie. Motocyklem, na którym wykonuje ewolucje, jest Kawasaki KXF 450 4t.

Tobias_Finck_1Jego rywalem będzie m.in. Tobias Finck, dwudziestosześciolatek z Niemiec jeżdżący na Suzuki RM 250 2t. Na liście jego osiągnięć jest m.in.: 3 miejsce Fight Club FMX Jam Rohrberg 2014, 6 miejsce German Freestyle Motocros 2013, 5 miejsce Motocross Club National Championship 2011, a także udział w zawodach best whip podczas Night of the Jumps.

Trzecim potwierdzonym uczestnikiem, który stanie do rywalizacji podczas ProfiAuto FMX & Music Show jest Ilkka Salo z Finlandii. To trzydziestodwuletni zawodnik na Kawasaki 450 kxf, który ma na koncie m.in. wyróżnienia związane z best whip Sweetspot Allstars, LG Action Sports Berlin, a jednym z jego największych sukcesów jest wykręcenie body variala podczas Masters of Dirt.

Bilety na ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim. Uprawniają one także do wejścia na targi ProfiAuto Show, którym impreza towarzyszy.

Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na stronach fmxshow.pl oraz na Facebooku.

Ilkka_Salo_1

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl