Pierwszy backflip w 4 osoby! Nitro Circus się bawi!

- Piotr Jędrzejak

Skoro Travis Pastrana i Cam Sinclair mówią, że to dobry pomysł, więc co może pójść źle?

Ekipa Nitro Circus ma już na koncie wiele głupich rzeczy. Jak chociażby backflip na rowerku dla dzieci czy skok z samolotu bez spadochronu. Chłopaki próbowali też backflipów w 2 oraz 3 osoby na jednym motocyklu. Kilka razy się udało, kilka razy zaliczyli gleby… Co jest więc naturalnym następstwem? Oczywiście próba backflipa w 4 osoby!

Na pokazie Nitro Circus w Perth, Australia, ekipa wytypowała 3 kompletnie przypadkowe osoby (w tę przypadkowość prawdę mówiąc trochę wątpimy), które razem z riderem miały zrobić to, co Nitro robi najlepiej – czyli głupie rzeczy! Tym razem się udało i wyglądało totalnie odjazdowo!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl