Rumunia i Turcja: część podróży Motonomad na KTMach EXC!

- Piotr Jędrzejak

Dwóch gości pokonało 7000 km z Austrii do Egiptu. Jechali sami, na KTMach 500 EXC…

Pamiętacie projekt Motonomad? Adam Riemann (tak, to gość od tych wypasionych filmów!) i jego kolega Mark Portbury wsiedli na KTMy EXC 500, obładowali je do granic możliwości i ruszyli w świat. Startując z Austrii dotarli do Egiptu, pokonując w tym czasie 7000 kilometrów. Tak jest, sami, bez asysty, na dwóch wyczynowych endurakach.

Ciężko nam zweryfikować, czy panowie rzeczywiście jechali sami, ale ten problem zostawmy na razie z boku. Z projektu Motonomad ma powstać pełnometrażowy film kręcony wyłącznie kamerami GoPro i wnioskując po 5-minutowym trailerze, będzie mega wypasiony. Tymczasem, w oczekiwaniu na film, chłopaki publikują kolejne zapowiedzi. Obejrzyjcie dwa niemalże „surowe” klipy. Pierwszy pochodzi z Karpat w Rumunii, gdzie Adam i Mark dotarli 6. dnia. Drugi, nagrany na płaskowyżach w środkowej Turcji, to już 12. dzień podróży. Niesamowite widoki, świetna jazda i niezapomniana przygoda. Nie możemy doczekać się kolejnych części!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl