Rumunia i Turcja: część podróży Motonomad na KTMach EXC!
Piotr Jędrzejak
21 maja 2014

Dwóch gości pokonało 7000 km z Austrii do Egiptu. Jechali sami, na KTMach 500 EXC…

Pamiętacie projekt Motonomad? Adam Riemann (tak, to gość od tych wypasionych filmów!) i jego kolega Mark Portbury wsiedli na KTMy EXC 500, obładowali je do granic możliwości i ruszyli w świat. Startując z Austrii dotarli do Egiptu, pokonując w tym czasie 7000 kilometrów. Tak jest, sami, bez asysty, na dwóch wyczynowych endurakach.

Ciężko nam zweryfikować, czy panowie rzeczywiście jechali sami, ale ten problem zostawmy na razie z boku. Z projektu Motonomad ma powstać pełnometrażowy film kręcony wyłącznie kamerami GoPro i wnioskując po 5-minutowym trailerze, będzie mega wypasiony. Tymczasem, w oczekiwaniu na film, chłopaki publikują kolejne zapowiedzi. Obejrzyjcie dwa niemalże „surowe” klipy. Pierwszy pochodzi z Karpat w Rumunii, gdzie Adam i Mark dotarli 6. dnia. Drugi, nagrany na płaskowyżach w środkowej Turcji, to już 12. dzień podróży. Niesamowite widoki, świetna jazda i niezapomniana przygoda. Nie możemy doczekać się kolejnych części!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły