Pastranaland odc. 6: ogromna rampa i hardkorowe loty!
Piotr Jędrzejak
20 stycznia 2014

Do ostatniego odcinka Pastranaland, ekipa Nitro Circus zarezerwowała najlepsze, nieprawdopodobnie odjechane ujęcia!

Co by było, gdybyśmy mieli ogromną rampę z lądowaniem na poduszce powietrznej? Co, jeżeli nie musiałbyś się martwić o to, jak wylądujesz? Co wtedy mógłbyś dokonać? Na co pozwoli Ci fizyka? Jedź prosto i traf w poduchę – jeżeli ją ominiesz, możesz zginąć.

Wszyscy, którzy tutaj są, znają konsekwencje. Mówią, że rozumieją ryzyko, ale nagroda jest lepsza – wolą zrobić sobie krzywdę, niż nie spróbować.

Mniej więcej tak wyglądają „rozkminy” Travisa Pastrany na temat swojego freestyle’owego placu zabaw oraz ogromnej rampy. Na strony naszego portalu wrzucaliśmy już pierwsze 3 odcinki Pastranaland, czyli freestylowych zapisów z tego, jak trenuje Nitro Circus. Kolejne dwa odcinki pominęliśmy, ponieważ zabrakło tam motocykli. Ale teraz, w szóstym i ostatnim epizodzie Pastranaland znalazły się najlepsze, niewiarygodne, motocyklowe ujęcia z powietrza. Jest ogrom wszelkiego rodzaju kombinowanych flipów, skoków i wszelkich ewolucji na motocyklu – w tym na wspomnianej na samym początku mega-rampie! Tak się składa, że Trevor Jacobs raz nie pojechał prosto i prawie nie trafił w poduchę. Uratowało go odepchnięcie się od gałęzi w locie. No cóż, tak się bawi Nitro Circus!

A jako gratis mamy dla Was dwa wypasione GIFy. Dlaczego? Bo wszyscy lubią GIFy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły