Hyosung Exiv 250 2014 – nowy naked dostępny od marca!

- MotoRmania

Motocykl Exiv 250 to nowy projekt motocykla użytkowego łatwego w prowadzeniu, o niskiej masie oraz dużych walorach ekonomicznych!

Informacja prasowa

Exiv 250 już wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group, wyłącznego dystrybutora marki Hyosung w Polsce. Dynamiczny i futurystyczny design doskonale wpisuje się w nowe trendy. Motocykl napędza jednocylindrowy silnik o pojemności 250ccm i mocy 28KM. W tym modelu zwrócono szczególną uwagę na centralizację masy. Silnik usytuowany został blisko główki ramy, a zbiornik Hyosung Exiv 250 (5)paliwa umieszczony jest bardzo nisko. Stalowa rama i niewielkich gabarytów kratownicowa o kompaktowym kształcie pozwala zniwelować masę zachowując wymaganą sztywność pojazdu. Wydech umieszczony został pod silnikiem co pozwala obniżyć środek ciężkości oraz pomaga w równomiernym rozkładzie masy. Z przodu znajduje się tarcza hamulcowa o średnicy 300 mm z czterotłoczkowym zaciskiem wraz z widelcem typu up side down. Z tyłu natomiast użyta została tarcza hamulcowa o średnicy 230mm z dwutłoczkowym zaciskiem wraz z aluminiowym wahaczem i amortyzatorem centralnym z 5-stopniową regulacją napięcia sprężyny. Motocykl od marca do kupienia w sieci dealerskiej marki Hyosung w Polsce w rewolucyjnie niskiej cenie.

Hyosung Exiv 250 (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl