Hyosung Exiv 250 2014 – nowy naked dostępny od marca!
MotoRmania
20 stycznia 2014

Motocykl Exiv 250 to nowy projekt motocykla użytkowego łatwego w prowadzeniu, o niskiej masie oraz dużych walorach ekonomicznych!

Informacja prasowa

Exiv 250 już wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group, wyłącznego dystrybutora marki Hyosung w Polsce. Dynamiczny i futurystyczny design doskonale wpisuje się w nowe trendy. Motocykl napędza jednocylindrowy silnik o pojemności 250ccm i mocy 28KM. W tym modelu zwrócono szczególną uwagę na centralizację masy. Silnik usytuowany został blisko główki ramy, a zbiornik paliwa umieszczony jest bardzo nisko. Stalowa rama i niewielkich gabarytów kratownicowa o kompaktowym kształcie pozwala zniwelować masę zachowując wymaganą sztywność pojazdu. Wydech umieszczony został pod silnikiem co pozwala obniżyć środek ciężkości oraz pomaga w równomiernym rozkładzie masy. Z przodu znajduje się tarcza hamulcowa o średnicy 300 mm z czterotłoczkowym zaciskiem wraz z widelcem typu up side down. Z tyłu natomiast użyta została tarcza hamulcowa o średnicy 230mm z dwutłoczkowym zaciskiem wraz z aluminiowym wahaczem i amortyzatorem centralnym z 5-stopniową regulacją napięcia sprężyny. Motocykl od marca do kupienia w sieci dealerskiej marki Hyosung w Polsce w rewolucyjnie niskiej cenie.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły