Oficjalne video z Rockstar Mad Skillz Festival!
MotoRmania
13 sierpnia 2013

Pierwszy w tej części Europy festiwal łączący sporty motorowe i grawitacyjne oraz muzykę przeszedł do historii!

Informacja prasowa

Rekordowa liczba zawodników, wielkie gwiazdy muzyki oraz pasjonaci różnych dziedzin sztuki odwiedzili Sobieńczyce w lipcu i sprawili, że Rockstar Mad Skillz był wydarzeniem wyjątkowym.

Na torze Speed Star nie ma już śladu po tym, że niecały miesiąc temu odbywał się tam pierwszy w Polsce festiwal muzyczno-sportowy. Rozgrywki w Mistrzostwach Polski w Motocrossie Kobiet, Strefa Północna w Motocrossie i Quadcrossie, Mistrzostwa Polski we Freestyle Motocrossie oraz Superenduro sprawiły, że emocji sportowych nie brakowało.

Wieczorami natomiast teren festiwalowy przejmowali muzycy. Na głównej scenie zagrali między innymi: JWP, Tede, PCP, Frontside oraz Dog Eat Dog. To właśnie oni zadbali o to, aby także muzycznie wrażeń nie brakowało. Zobaczcie, co tam się działo!

Na imprezie był też Eliasz z naszej redakcji i nawet załapał się na film! Zobaczycie go w 53 sekundzie i nie zgadniecie… Tak, to ten, który koziołkuje godnie reprezentując MotoRmanię!

Więcej o wydarzeniu bezpośrednio na stronie Festiwalu oraz organizatora, a także na fan page’u na Facebooku.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły