MX Camp z Arturem Puzio – obóz z motocrossem, FMXem i wieloma atrakcjami!
Adam Lambryczak
24 lipca 2013

Wakacje z crossówką (nawet jeśli nie masz własnego motocykla)? Niezapomniane przeżycia? Ekstremalne przygody, maksymalna dawka adrenaliny i trening pod okiem najlepszych zawodników? Agro-Wolice FMX zaprasza na MX camp!

Informacja prasowa

Czy kiedykolwiek wyjeżdżając na wakacje, czy kolonie czułeś, że czegoś tobie brakuje? Nie potrafiłeś/aś się nigdy odnaleźć wśród tlenionych blondynek w różowym wdzianku, czy wśród chłopaków, których jedynym celem jest wyjście na imprezę i zdobycie panienki…? Nie mogłeś nigdy spokojnie usiedzieć w jednym miejscu, a zwiedzanie przyprawiało cię o mdłości? Jeśli w twoich żyłach płynie benzyna, a twą jedyną miłością jest właśnie twój motocykl… To nie mogliście lepiej trafić!

Agro-Wolice FMX, MX camp to jedyny w Europie obóz, który łączy w sobie ekstremalne atrakcje z ostrym treningiem techniki jazdy na motocyklu crossowym oraz nauką skoków FMX.

Agro-Wolice FMX to jedyny ośrodek w Polsce, który zamiast ogródka posiada profesjonalny tor motocrossowy oraz jeden z najlepszych w Europie freestyle parków z basenem z gąbkami gdzie, na co dzień trenuje Mistrz Polski FMX Artur Puzio. Ponadto treningi motocrossowe będą odbywały się również na dwóch zróżnicowanych torach leżących w odległości jednego kilometra i czterech kilometrów od Agro, nie zabraknie dużych skoków jak i technicznych odcinków. Nauczysz się jazdy po piachu, techniki cross country oraz panowania nad motocyklem zarówno w powietrzu jak i na torze, co pozwoli uniknąć wypadków podczas wyścigów i zawodów. W trakcie obozu będą odbywały się również warsztaty uczące prawidłowej obsługi motocykla, na których zostanie poruszona tematyka przygotowania motocykla do zawodów, regulacji i dopasowania zawieszenia do wagi i wzrostu oraz regulacji zawieszenia zależnie od warunków panujących na torze oraz podłoża (będzie również możliwość profesjonalnego tuningu i serwisu zawieszenia u tunera). Dodatkowo nauczymy was jak przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem oraz techniki whipa, a wszystko to będzie połączone z dobrą zabawą, pysznym wiejskim jedzeniem oraz super atmosferą. Między treningami będziecie można spróbować dosiąść kopytnego rumaka, czy też polatać na specjalnym spadochronie. Oczywiście loty na spadochronie wymagają odpowiedniego szkolenia, więc przygotowaliśmy dla was jedyny w Polsce tunel aerodynamiczny, w którym nauczycie się latać! Skoki na buggy, wakeboard, zajęcia na basenie to tylko niektóre z atrakcji, jakie dla was przygotowaliśmy. Na campie nie zabraknie też rywalizacji, od wyścigów na kajakach, przez wyścigi motocross, aż po wyścig enduro z metą na hałdzie wysokiej na 200 m. Całość campu zakończy się zawodami o puchar najlepszego i najbardziej wszechstronnego zawodnika.

Zobaczcie, co działo się na I turnusie!

Marzyłeś kiedyś, aby zawodowo jeździć czy skakać na motocyklu? Myślałeś, że w Polsce to nie możliwe? Grubo się myliłeś! Masz talent i zawsze chciałeś zostać zawodnikiem FMX? Agro-Wolice FMX, MX camp to jedyna okazja na zostanie członkiem ekipy SKY FIGHTERS, która szykuje tour po całej Polsce, jeśli jesteś naprawdę dobry lub masz talent, to możesz zostać jednym z nas.

Nie masz własnego motocykla? Nic straconego, specjalnie na drugi turnus przygotowaliśmy dla was motocykle do wypożyczenia.

Obóz będzie się odbywał w gospodarstwie Agroturystycznym Agro-Wolice koło Bydgoszczy. Pokoje z łazienkami. W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt mailowy: puzioartur(małpka)wp.pl.

Adam Lambryczak
Redaktor naczelny

Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły