Yamaha D’elight 2014 – nowy skuter klasy 125

- MotoRmania

Stylowy i przystępny cenowo, nowy skuter w segmencie 125 cm3

Informacja prasowa

Yamaha jest w Europie jedną z wiodących marek produkujących skutery. Aktualnie ma do zaoferowania największą i najbardziej ekscytującą linię modeli, obejmującą pojemności od 50 aż do 530 cm3, w tym także elektryczny model EC-03.

Gama stale ewoluuje i zmienia się za sprawą coraz to nowych, ulepszonych skuterów, takich jak Aerox R 2013 czy X-MAX 400, przy czym w obecnej gamie znajduje się przeszło 30 modeli i ich wersji. Nasze pełne zaangażowanie w świat jednośladów, połączone z pragnieniem wprowadzenia innowacyjnej i ekscytującej stylistyki na ulice, uczyniły z Yamahy jedną z najbardziej szanowanych marek w tej branży.

W 2014 roku modelowym Yamaha przedstawia nowy skuter D’elight, atrakcyjny, kompaktowy, przystępny cenowo jednoślad w stylu retro, który łączy bardzo modny obecnie wygląd z ekonomicznym spalaniem i bardzo przystępną ceną.

Ten skuter jest jednym z najlżejszych i najbardziej kompaktowych modeli w swojej kategorii, a jego nieduża masa i zwinne, przyjazne użytkownikowi prowadzenie sprawiają, że D’elight idealnie sprawdza się w codziennej komunikacji.

Sektor pojemności silnika do 125 cm3 obejmuje około 60 procent całego rynku skuterów w Europie, co czyni go największą kategorią w świecie jednośladów. Szacuje się, że popyt na skutery 125 cm3 w kolejnych latach będzie stale wzrastał z powodu takich czynników jak coraz większe koszty paliwa i pogarszające się zanieczyszczenie powietrza w miastach.

Popyt na ekonomiczne i praktyczne środki transportu jeszcze nigdy nie był tak duży, a nowy D’elight jest przeznaczony dla tych klientów, którzy oczekują stylowego, praktycznego i przystępnego cenowo rozwiązania dla ich codziennych przejazdów.

Zasilana ekonomicznym, 4-suwowym silnikiem ukrytym w kompaktowym podwoziu, nowa Yamaha D’elight łączy w sobie styl i oszczędność, jakość i osiągi, przez co jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla samochodu, transportu miejskiego oraz innych skuterów w podobnym przedziale cenowym.

D’ELIGHT: Przyjrzyj mu się bliżej (na następnej stronie)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl