Miał być widowiskowy superman / rock solid, wyszedł wypadek [onboard]

- Piotr Jędrzejak

Freestyle motocross jest tak samo widowiskowy, jak niebezpieczny. Szczególnie, jeżeli założeniem tricku jest zupełne puszczenie się motocykla w locie…

Znacie taki trick, jak Rock Solid? Czyli lecisz za motocyklem jak superman, trzymasz się kanapy, po czym puszczasz obie ręce i wyciągasz je wysoko w górę. Brzmi hardkorowo i widowiskowo? Racja. Tak to wygląda na zdjęciu:

rocksolid fmx trick

Gość z tego nagrania chciał zrobić identycznie, ale niestety, w czasie lotu coś poszło nie tak… Na pokładzie miał kamerkę, więc wszystko się nagrało. Nie wygląda to przyjemnie i mamy nadzieję, że nic poważnego się nie stało.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl