Masters of Dirt w Warszawie na Top Gear Live – Verva Street Racing!
Eliasz Davidson
13 września 2013

21 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największe motoryzacyjne show świata – Top Gear Live, a do tego Master Of Dirt wpadną, żeby podgrzać atmosferę!

Masters of Dirt to europejski team freestyle’owy, który tworzą najbardziej utalentowani sportowcy specjalizujący się we freestyle’owych ewolucjach na motocyklach crossowych, rowerach, quadach, a także skuterach śnieżnych. Do MOD należy między innymi Blake „Bilko” Williams, który jako pierwszy Europejczyk zdobył złoty medal na X Games. MOD posiadają na swoim koncie wiele rekordów świata w powietrznych pokazach, jak i unikatowe tricki, takie jak np. podwójne salto do przodu. W lutym tego roku zawodnicy MOD pobili rekord w liczbie backflipów wykonywanych jeden po drugim, robiąc w pojedynczym ciągu 41 backflipów! Zobaczcie video:

Esencję klimatu Masters of Dirt będzie można poczuć w trakcie Pit Party VERVA Street Racing w strefie Monster Energy Zone, gdzie w godzinach 15.30 – 18.00 będą odbywać się sesje pokazowe z udziałem trzech zawodników ze stajni MOD. Pokazy FMX będą połączone z dawką niezwykle trudnego technicznie stuntu motocyklowego, czyli ekwilibrystycznych sztuczek na motocyklach oraz driftu w sportowych autach. Swoje umiejętności MOD zaprezentują także na Stadionie Narodowym, już podczas głównej części imprezy.

Emocje podgrzewać będą również Fuel Girls – grupa gorących dziewczyn specjalizujących się w pokazach z ogniem. Pochodzą one z Wielkiej Brytanii i do perfekcji opanowały ujarzmianie tego groźnego żywiołu. Fuel Girls współpracują z Masters of Dirt, przez co połączenie ognistego show i sportów motorowych daje niezapomniane wrażenia.

Więcej informacji o Masters of Dirt: mastersofdirt.com. Więcej informacji o Top Gear Live – edycji specjalnej VERVA Street Racing: orlen.pl/topgearlive.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły