Łap okazję – walentynkowa promocja Diverese NIGHT of the JUMPs
MotoRmania
10 lutego 2014

Dla jednych 14. luty to kolejne z wielu nic nieznaczących świąt. Dla innych – okazja do przypomnienia drugiej osobie jak bardzo im na niej zależy.

Informacja prasowa

Niezależnie od tego, czy należysz do przeciwników, czy entuzjastów Dnia Zakochanych, jedno jest pewne: promocyjnej oferty walentynkowej Diverse NIGHT of the JUMPs nie warto jej przegapić.

Tylko w terminie od 9 do 14 lutego macie możliwość zakupu prezentu dla swojej drugiej połówki. Oczywiście w promocyjnej cenie. Przy zakupie dwóch biletów, za drugi trzeba będzie zapłacić jedynie 50% ceny. To jedna z niewielu okazji, aby zdobyć bilety w tak okazyjnej cenie i zabrać ukochaną osobę na najbardziej ekstremalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w kraju!

Przypomnijmy, że na wszystkich, którzy wybiorą się 22. marca do ERGO Areny Gdańsk/Sopot czeka wiele (nie tylko) sportowych wrażeń. Poza skokami na motocyklu na wysokości niemal trzeciego piętra w wykonaniu najlepszych zawodników Freestyle Motocrossu na świecie, próbą bicia rekordu w skoku wzwyż na motocyklu oraz niezwykle widowiskowym konkursem Race&Style, widzowie mogą spodziewać się wielu dodatkowych pokazów oraz atrakcji.

Do najważniejszych należy skok Miss Polonii z 2011 roku, Marceliny Zawadzkiej. Marcelina wspólnie ze Stianem Pedersenem (Norwegia) skoczy z rampy na skuterze śnieżnym. Chwilę później, również na skuterze, Stian ze swoim bratem Andreasem wspólnie wykonają Tandem Backflipa – jeden z najniebezpieczniejszych tricków na świecie. Dodatkowo widzowie będą mieli możliwość spotkania się z wszystkimi zawodnikami „oko w oko” podczas Pit Party oraz wziąć udział w specjalnej sesji autografów. A trzeba zaznaczyć, że to tylko niektóre punkty programu przygotowane specjalnie na Diverse NIGHT of the JUMPs.

Diverse Night of The Jumps nadchodzi wielkimi krokami. Czasu na zakup biletów, zwłaszcza w tak wyjątkowej cenie, coraz mniej, więc jeśli jeszcze ich nie macie, spieszcie się, aby zdobyć najlepsze miejsca i nie przeoczyć najbardziej ekscytującego otwarcia sezonu motocyklowego w kraju!

Bilety do nabycia w Salonach EMPiK, kasach ERGO Areny oraz na eventim.pl
Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs
Dołącz do wydarzenia i zaproś znajomych!

Promotor w Polsce i więcej informacji: Sportainment.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły