Jazda po jeziorze, backflipy i powrót do wyścigów MX z Travisem Pastraną!
Piotr Jędrzejak
7 kwietnia 2017

Pastrana to „profesjonalista we wszystkim”. Tym razem spotkał się z przyjaciółmi oraz legendami lat ’90, aby trochę pobawić się na crossach!

Travis Pastrana to chodząca legenda sportów motorowych, szczególnie motocyklowo-offroadowych. Tytuł Mistrza AMA 125 w Motocrossie zdobył przy pierwszej próbie, mając 16 lat. Z powodzeniem ścigał się w motocrossie, ale robił też wiele innych rzeczy, jak rajdy samochodowe, czy Nascar. Znajomi nazywają go „profesjonalistą we wszystkim”, jednak to we Freestyle’u Travis chyba specjalizuje się najbardziej – właśnie FMX wchłonął go najgłębiej.

Gdy Kevin Windham zadzwonił do niego z zaproszeniem na nową farmę motocrossową, Travis się nie wahał. Kevin zapowiedział obecność legendy mx z lat ’90 – Robbie Reynard, czy konesera whipów – Brett Cue. W programie miały być wyścigi MX, jazda po jeziorze i wszelkie inne zabawy.

Tego dnia Travis ścigał się w MX po raz pierwszy od bardzo dawna. Czy wróci do profesjonalnych wyścigów? Nie. Czy wciąż daje radę? Pff…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły