Jazda po jeziorze, backflipy i powrót do wyścigów MX z Travisem Pastraną!

- Piotr Jędrzejak

Pastrana to „profesjonalista we wszystkim”. Tym razem spotkał się z przyjaciółmi oraz legendami lat ’90, aby trochę pobawić się na crossach!

Travis Pastrana to chodząca legenda sportów motorowych, szczególnie motocyklowo-offroadowych. Tytuł Mistrza AMA 125 w Motocrossie zdobył przy pierwszej próbie, mając 16 lat. Z powodzeniem ścigał się w motocrossie, ale robił też wiele innych rzeczy, jak rajdy samochodowe, czy Nascar. Znajomi nazywają go „profesjonalistą we wszystkim”, jednak to we Freestyle’u Travis chyba specjalizuje się najbardziej – właśnie FMX wchłonął go najgłębiej.

Gdy Kevin Windham zadzwonił do niego z zaproszeniem na nową farmę motocrossową, Travis się nie wahał. Kevin zapowiedział obecność legendy mx z lat ’90 – Robbie Reynard, czy konesera whipów – Brett Cue. W programie miały być wyścigi MX, jazda po jeziorze i wszelkie inne zabawy.

Tego dnia Travis ścigał się w MX po raz pierwszy od bardzo dawna. Czy wróci do profesjonalnych wyścigów? Nie. Czy wciąż daje radę? Pff…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl