Free4Style w Szwajcarii – impreza, na której chciałbyś być!
Piotr Jędrzejak
11 lipca 2014

Po obejrzeniu filmów i zdjęć zadasz sobie jedno pytanie: „dlaczego mnie tam nie było!?”

Co roku klimatyczne, średniowieczne miasto Estavayer-le-Lac w Szwajcarii zmienia się w arenę freestyle’u. Na jeziorze Neuchâtel rozgrywają się zawody skuterów wodnych, a na brzegu skaczą FMXowcy – jest też wakeboard oraz koncerty na żywo. 22. edycja imprezy Free4Style, która odbyła się w miniony weekend, w trakcie 3 dni zebrała ponad 20 000 widzów!

W zawodach FMXowych tricki mają mieć jak najwięcej stylu, a na miejsce przyjeżdża światowa czołówka – między innymi Mat Rebeaud, Levi Sherwood, Robbie Maddison, czy Josh Sheehan. A jak jest w rzeczywistości? Cóż, kopara opada! Sami zobaczcie najlepsze akcje:

A gdyby było Wam mało po tym genialnym klipie, obejrzyjcie trochę dłuższą wersję, razem z ujęciami ze sportów wodnych i pozostałych atrakcji. A poniżej zobaczycie świetne zdjęcia. Trochę nam szkoda, że tam nie byliśmy…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły