Ewa Pieniakowska w akcji… pracując przy motocyklu!
Piotr Jędrzejak
11 lipca 2014

Ewa po raz kolejny zmieniła wygląd swojego motocykla. Sprawdźcie, jak przebiegały prace!

Zaledwie w maju pokazywaliśmy Wam co nowego u jednej z czołowych motocyklistek w Polsce, u freestyle’owej Ewy Pieniakowskiej. Wtedy oglądaliście, jak przerabiała swój motocykl na „zebrę”, a teraz będziecie mogli zobaczyć, jak po raz kolejny okleja go w nowe barwy. No i standardowo, jeżeli wydaje Wam się, że Ewa oddała go do jakiegoś zakładu i jedynie robiła sweet foteczki – mylicie się bardzo. Ewa nie tylko jeździ, ale też pracuje przy swoim sprzęcie! A przy okazji składa z tego wszystkiego bardzo przyjemne video!

Zresztą jak dodała Ewa:
Czego chcielibyście się jeszcze w życiu zdążyć nauczyć? Czego spróbować? Kogo poznać? Mnie bardzo fascynują ludzie, których pasja jest życiem, a życie pasją. Każda czynność, którą mogę połączyć z moją pasją, daje mi energetycznego kopa. Wspaniale było zrobić coś więcej, niż tylko przyglądać się, jak części mojego motocykla zmieniają look za sprawą oklejania.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły