FMX Jam – jest impreza
MotoRmania
7 października 2012

Sezon motocrossowy dobiega niestety powoli końca. Zanim jednak to nastąpi tegoroczny Mistrz Polski we Freestyle Motocrossie – Artur Puzio przygotował imprezę, która w godny sposób pozwoli pożegnać się z lotami z rampy.

FMX Jam odbędzie się 13 października w FMX Parku w Barcinie. Ponieważ celem tego wydarzenia jest przede wszystkim dobra zabawa okraszona adrenaliną organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich: zawodników, motocyklistów, freestyle’owców, pasjonatów i kibiców na wypełnione atrakcjami popołudnie, które dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie na co dzień bowiem można zobaczyć na żywo lub uczestniczyć w wyścigach pit bike’ów MRF, wyścigu motocrossowym o Puchar Burmistrza Barcina czy pościgać się na byle czym.

Dodatkowo podczas imprezy wystąpią czołowi polscy zawodnicy oraz goście z Czech, którzy dadzą pokaz lotów z rampy i wezmą udział w konkursie na najlepszy Whip. Niezłą gratką będzie również możliwość zobaczenia tricków wykonywanych na quadzie przez Patryka Siekaja, czyli młodszego z BlessedBrothers.

Do tego skoki samochodami, wyścigi wraków, pokaz dachowania, skok z rampy Ogarem 205, pokaz Freestyle’u na mini bike’ach w wykonaniu gości z Czech oraz próba wykręcenia podwójnego Backflipa przez Darka Kłopota. Sporo? A to tylko część z przygotowywanych atrakcji.

Wszyscy, którzy będą chcieli wziąć udział w przewidzianych dla publiczności konkurencjach powinni się zgłosić do organizatora najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem imprezy w celu wypełnienia odpowiednich zgłoszeń.

Po FMX Jamie odbędzie się Afterparty, na które wejściówki VIP można nabyć pod numerem telefonu 607-289-306. Imprezę w całości poprowadzi DJ Greg.

Gdzie: FMX Park Artura Puzio, adres: Wolice 32 88-190 Barcin

Kiedy: 13 października godzina 13.00

W razie pytań organizator prosi o kontakt przez profil na Facebooku: Artur Puzio FMX Rider: https://www.facebook.com/pages/Artur-Puzio-FMX-rider/262257937153851

Organizacja imprezy jest możliwa dzięki firmie Antbud- Mateusz Antczak oraz Gospodarstwu Agroturystycznemu Agro-Wolice Teresa i Tomasz Puzio.

Sponsorzyuzupełniający: Ogio, ELADE, Pit Bike MRF, Rockstar Energy Drink

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły