Finał Skillz Up na Motoarenie w Toruniu – nie tylko motocykle będą latać!
Piotr Jędrzejak
6 sierpnia 2012

Wielki finał Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie Skillz Up już w tą sobotę w Toruniu.

Publiczność będzie mogła zobaczyć pasjonujące wyścigi samochodów WRC z żużlowcami i żużlowcami na quadach. Powietrzem zawładną zawodnicy na motocyklach, quadach, rowerach i w… samochodzie!

Nie dość, że będzie to pierwszy w Polsce skok samochodem z rampy, to jeszcze będzie to skok z przyczepą! Emocji na pewno nie zabraknie. To kolejny mocny punkt programu przygotowany przez organizatorów, zaraz po próbie bicia rekordu świata przez Artura Puzio i Darka Kłopota w ilości wykręconych mini flipów. Poza tym sporej dawki adrenaliny dostarczą zawodnicy z Polski, Czech i Rosji wykonujący ewolucje na motocyklach crossowych na wysokości niemal trzeciego piętra oraz zawodnicy konkurujący na ziemi w wyścigach żużlowych, quadów żużlowych i samochodów rajdowych. Cykl po raz pierwszy będzie gościł Francuza Guillaume’a Faurie, który razem z Patrykiem Siekajem pokaże, że w stylu Freestyle można latać nie tylko na motocyklu, ale także na quadzie.

Ostatnia w tym roku runda Skillz Up jak przystało na wielki finał ma wiele do zaoferowania miłośnikom zmagań na dwóch i czterech kołach: rowery, motocykle, quady, motocykle żużlowe, quady żużlowe, gokarty i samochody. Program został ułożony tak, że każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od płci i wieku. Do tego muzyka na żywo i możliwość spotkania się z zawodnikami wszystkich dyscyplin przed zawodami podczas Pit Party sprawiają, że jest to wyjątkowe wydarzenie, które pamięta się długo.

Skillz Up Motorsport Fest to prawie trzygodzinne show, stworzone nie tylko dla fanów sportów motorowych. Ze sponsorami napędzającymi cyklu: otoMoto i Rockstar Energy Drink wspierającymi naszą pasję do motoryzacji oraz sportów akcji gwarantujemy w Toruniu wielkie emocje! Bilety są jeszcze w sprzedaży na ebilet.pl oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju. Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia Miasta Toruń oraz M.O.S.I.R.’u Toruń

Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK
Partnerzy: PZM, NEXT BAR, TORUŃ PLAZA, EBILET.PL, TORBRUK MEDIA, HOSTEL RESTAURACJA – PRZYSTANEK TORUŃ, INTERHANDLER, REAL
Sponsorzy wspierający: GO PRO, KUJAWSKI TRUCK CENTER, EAT MY DIRT
Organizatorzy: SPORTAINMENT, KLUB DAREDEVIL FMX

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły