Ashley Fiolek z motocrossu uczy języka migowego
Piotr Jędrzejak
6 sierpnia 2012

Ashley Fiolek ma aktualnie 22 lata, ściga się w USA w motocrossie dla kobiet i jest tam jedną z najlepszych zawodniczek.

Poważną jazdę zaczęła w wieku 7 lat (Yamahę PW50 dostała w okolicy 3. urodzin), w swojej karierze zdobyła już mistrzostwo kobiet, kilka złotych medali na XGames oraz wydała książkę. No i jeszcze jedno – od urodzenia jest głuchoniema. Jak widać, nie przeszkadza jej to w jeździe motocyklami!

Współpracując z Red Bullem, Ashley nagrała 6-częściowy poradnik. Uczy w nim języka migowego, pokazuje, jak poprosić ją o autograf, czy jak ona sama porozumiewa się ze swoim japońskim mechanikiem. Nie dość, że jest piekielnie szybka, to wygląda na to, że Ashley jest też bardzo sympatyczna!

Koniecznie włączcie podpisy (guzik CC), chyba, że już potraficie w migowym. Film jest pierwszą częścią, a kolejne powinny włączać się automatycznie. W razie czego, tutaj jest pełna playlista.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły