Diverse NIGHT of the JUMPs: znamy zwycięzcę Tandem Backflip Hero

- MotoRmania

Drugi etap konkursu „Tandem Backflip Hero” zakończył się 3 listopada. Spośród 80 nadesłanych zdjęć zostały wyłonione trzy najlepiej ocenione przez użytkowników Facebook’a oraz dwa wskazane przez Sportainment Crew. W miniony weekend piątka finalistów spotkała się na torze Drive Position pod Warszawą, aby zmierzyć się w ostatniej rundzie.

 Po emocjach i rywalizacji wirtualnej przyszedł czas, aby zmierzyć się w „realu”. W sobotę koło południa: Agnieszka, Sandra, Tomek, Mateusz i Przemek jak jeden mąż stawili się na torze Drive Position, aby przejść szkolenie, ostatnie testy oraz oczywiście dobrze się bawić. Sobotnie popołudnie upłynęło najpierw na teorii motocrossu, a następnie przed zajęciami praktycznymi przyszedł czas na prawdziwą MX’ową rozgrzewkę pod okiem trenera. Tego popołudnia uczestnicy mieli do dyspozycji motocykle crossowe oraz przeprawowego quada. Emocji przy pokonywaniu hop i zakrętów nie brakowało. Po zmaganiach na torze przyszła kolej na wyścigi gokartów oraz integracyjny wieczór połączony z projekcją filmów o tematyce extreme.

Diverse Night of the jumps 2015 (2)

W niedzielę żarty się skończyły. Błotnisty tor nie ułatwiał finalistom zadania i padło kilka spektakularnych „gleb”. Szczęśliwie skończyło się jedynie na kąpielach błotnych i sporej dawce śmiechu. Na zakończenie szkolenia uczestnicy po kolei udali się do pokoju „zwierzeń”, gdzie musieli wskazać osobę, która ich zdaniem zasługuje na wygraną. Tym sposobem Tandem Backflipa z Petrem Pilatem wykona Mateusz Wieczorek.

Video z weekendowych zmagań:

Zanim jednak 21 listopada podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w ERGO ARENIE zobaczymy Mateusza z Petrem kręcących salto w tył, pozostał jeszcze jeden bardzo ważny etap. W najbliższy weekend Mateusz pojedzie do Czech i spędzi weekend trenując z Petrem skoki i Backflipy do basenu z gąbkami. O tym, jak przebiegały treningi będzie można przekonać się na bieżąco na Facebook’u.

Pozostała czwórka finalistów już zapowiedziała, że wybierze się do ERGO ARENY, aby zobaczyć Mateusza i Petra kręcących salto w tył. Jeśli wy także chcecie zobaczyć ten wyczyn na żywo i kibicować najlepszym zawodnikom Freestyle Motocrossu oraz wesprzeć dopingiem polskiego reprezentanta Marcina Łukaszczyka, a nadal nie macie biletów nie zwlekajcie – tego wydarzenia nie można przegapić!

Bilety do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie Eventim

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/793008957462569/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT

Więcej informacji www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl