Slajdy i drifty na Vespie? Proszę bardzo!

- Piotr Jędrzejak

Te dwa filmy są tak stare, że prawdopodobnie oglądaliście je już w poprzednim wcieleniu. Teraz raz jeszcze trafiliśmy na nie przez przypadek i postanowiliśmy, że muszą mieć swoje miejsce na stronach MotoRmanii.

Zobaczycie tutaj szalonego kierowcę Vespy z manualną skrzynią biegów. Jest też kręta, wąska, techniczna droga z lekko mokrym asfaltem. Ale ten gość nie boi się warunków ograniczonej przyczepności, on z nich korzysta na 100%! W zakręty wchodzi na ostrej redukcji, ustawiając się bokiem – wychodzi z nich pięknie kontrolując manetkę i wychylenie tylnego koła.


Jeżeli wygląda to Wam na świetną zabawę, to… macie rację! W podobny sposób bawimy się i trenujemy na Ranczu MotoRmanii. My dajemy Wam pitbike’i, a Wy pojawiacie się na miejscu i przez dwa dni podnosicie swoje umiejętności. Szczegóły i najbliższe wydarzenia tutaj (klik)!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl