Slajdy i drifty na Vespie? Proszę bardzo!
Piotr Jędrzejak
12 listopada 2015

Te dwa filmy są tak stare, że prawdopodobnie oglądaliście je już w poprzednim wcieleniu. Teraz raz jeszcze trafiliśmy na nie przez przypadek i postanowiliśmy, że muszą mieć swoje miejsce na stronach MotoRmanii.

Zobaczycie tutaj szalonego kierowcę Vespy z manualną skrzynią biegów. Jest też kręta, wąska, techniczna droga z lekko mokrym asfaltem. Ale ten gość nie boi się warunków ograniczonej przyczepności, on z nich korzysta na 100%! W zakręty wchodzi na ostrej redukcji, ustawiając się bokiem – wychodzi z nich pięknie kontrolując manetkę i wychylenie tylnego koła.


Jeżeli wygląda to Wam na świetną zabawę, to… macie rację! W podobny sposób bawimy się i trenujemy na Ranczu MotoRmanii. My dajemy Wam pitbike’i, a Wy pojawiacie się na miejscu i przez dwa dni podnosicie swoje umiejętności. Szczegóły i najbliższe wydarzenia tutaj (klik)!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły