Trenuj na Ranczu MotoRmanii: LISTOPADFLAT EKSTRAVAGANZA!!

- MotoRmania

Mamy dla Was dwa terminy treningów flat trackowych! Przy okazji zobaczcie filmy z pierwszych jazd na Ranczu!

W listopadzie zapraszamy Was na dwa weekendowe treningi na flat trackowym Ranchu Motormanii leżącym na terenie gminy Promna w powiecie Białobrzeskim (zaledwie 60 km od granic Warszawy). Treningi składają się z serii ćwiczeń przygotowujących do wchodzenia w zakręty na uślizgu tylnego koła. Wszystkie ćwiczenia MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (2)przeplatane są zabawową rywalizacją, a pod koniec dnia towarzyskimi wyścigami. Jeździcie na przystosowanych do flat tracku pit bike’ach, które zapewniają wielkie emocje przy niewielkich prędkościach. Taki trening najlepiej przygotowuje do szybkiej jazdy, i zrozumienia prowadzenia motocykla na asfalcie. W taki sam sposób regularnie trenuje Valentino Rossi czy Marc Marquez. Teraz możecie ćwiczyć tak jak oni, na Ranchu MotoRmanii. Przy okazji bawiąc się tak jak my:

Co Was czeka na Ranchu MotoRmanii? Po pierwsze wysokiej jakości pit bike’i. Są zatankowane do pełna i gotowe do akcji. Nie ponosicie kosztów paliwa, ani kosztów uszkodzeń motocykli – nawet jeżeli przewrócicie je czterdzieści tysięcy razy :). Po drugie intensywny program ćwiczeń, których celem jest kontrolowanie uślizgu MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (8)na wejściu w zakręt i wykorzystanie go w celu szybszej jazdy. Po trzecie, wiele różnorodnych rywalizacji, a na końcu wyścigi z podium i pucharami. Po czwarte wyżywienie w formie grilla, nieograniczona ilość wody, i ograniczona (bezpieczna) ilość napojów alkoholowych. Po piąte profesjonalny materiał zdjęciowy i filmowy – potrzebny do celów szkoleniowych i stanowiący świetną pamiątkę. Jak wygląda trening możecie sprawdzić tutaj:

Mamy dla Was dwa listopadowe terminy: 7-8. listopada oraz 21-22. listopada. W soboty jeździmy od 10 do 17. W niedziele od 10 do 16. Cena: 890zł. MAMY TYLKO 10 MIEJSC NA KAŻDY TRENING. Zainteresowanych prosimy o kontakt na: [email protected]. A na zachętę obejrzyjcie kilka zdjęć poniżej:

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (1)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (3)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (4)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (5)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (7)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (9)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (10)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (11)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (12)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (13)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (14)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (15)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (16)

MotoRmania Dirt Camp - flat track ranczo motormanii (17)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl