Trenuj na Ranczu MotoRmanii: LISTOPADFLAT EKSTRAVAGANZA!!
MotoRmania
17 października 2015

Mamy dla Was dwa terminy treningów flat trackowych! Przy okazji zobaczcie filmy z pierwszych jazd na Ranczu!

W listopadzie zapraszamy Was na dwa weekendowe treningi na flat trackowym Ranchu Motormanii leżącym na terenie gminy Promna w powiecie Białobrzeskim (zaledwie 60 km od granic Warszawy). Treningi składają się z serii ćwiczeń przygotowujących do wchodzenia w zakręty na uślizgu tylnego koła. Wszystkie ćwiczenia przeplatane są zabawową rywalizacją, a pod koniec dnia towarzyskimi wyścigami. Jeździcie na przystosowanych do flat tracku pit bike’ach, które zapewniają wielkie emocje przy niewielkich prędkościach. Taki trening najlepiej przygotowuje do szybkiej jazdy, i zrozumienia prowadzenia motocykla na asfalcie. W taki sam sposób regularnie trenuje Valentino Rossi czy Marc Marquez. Teraz możecie ćwiczyć tak jak oni, na Ranchu MotoRmanii. Przy okazji bawiąc się tak jak my:

Co Was czeka na Ranchu MotoRmanii? Po pierwsze wysokiej jakości pit bike’i. Są zatankowane do pełna i gotowe do akcji. Nie ponosicie kosztów paliwa, ani kosztów uszkodzeń motocykli – nawet jeżeli przewrócicie je czterdzieści tysięcy razy :). Po drugie intensywny program ćwiczeń, których celem jest kontrolowanie uślizgu na wejściu w zakręt i wykorzystanie go w celu szybszej jazdy. Po trzecie, wiele różnorodnych rywalizacji, a na końcu wyścigi z podium i pucharami. Po czwarte wyżywienie w formie grilla, nieograniczona ilość wody, i ograniczona (bezpieczna) ilość napojów alkoholowych. Po piąte profesjonalny materiał zdjęciowy i filmowy – potrzebny do celów szkoleniowych i stanowiący świetną pamiątkę. Jak wygląda trening możecie sprawdzić tutaj:

Mamy dla Was dwa listopadowe terminy: 7-8. listopada oraz 21-22. listopada. W soboty jeździmy od 10 do 17. W niedziele od 10 do 16. Cena: 890zł. MAMY TYLKO 10 MIEJSC NA KAŻDY TRENING. Zainteresowanych prosimy o kontakt na: listy@motormania.com.pl. A na zachętę obejrzyjcie kilka zdjęć poniżej:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły