Diverse NIGHT of the JUMPs: wybierz faworytów w konkursie Tandem Backflip Hero

- MotoRmania

Wczoraj zakończył się pierwszy etap konkursu Tandem Backflip Hero. Rządni przygody życia fani adrenaliny nadesłali aż 80 zdjęć. Wszystkie z nich zostały umieszczone w specjalnym albumie i zostały wystawione pod ocenę. Teraz to wy możecie zdecydować, którzy z bohaterów zdjęć zrobią kolejny krok w stronę Tandem Backflipa z Petrem Pilatem i pojadą na finałowe testy.

informacja prasowa

Kiedy w 2009 roku Petr Pilat po raz pierwszy wykręcił Tandem Backflipa, jego pasażerem był Mer Pragi – Pavel Bem. Nie dość, że sama ewolucja sprawia, że na barkach zawodnika spoczywa ogromna odpowiedzialność, to Pilnik musiał odczuwać ją podwójnie wsiadając na motocykl z taką osobistością. My natomiast mogliśmy zobaczyć Petra w ERGO ARENIE w 2013 roku, kiedy podjął się nie mniejszego wyzwania i wykręcił salto w tył z Iwoną Guzowską w roli pasażera. Teraz taką szansę ma każdy odważny, który zgłosił swoje zdjęcia do konkursu „Tandem Backflip Hero”.

Iwona_Petr

Przypomnijmy, że konkurs składa się z kilku części. Po nadesłaniu zdjęć nadszedł czas na ich ocenę. Oddając głos na swojego faworyta możecie zdecydować, kto przejdzie do kolejnego etapu. Koniec głosowania zaplanowano na 3 listopada. Trzy osoby, których zdjęcia zdobędą najwięcej polubień i dwie osoby wybrane przez Sportainment Crew pojadą na testy do profesjonalnego ośrodka sportów motorowych. Nazwisko szczęśliwca, który wyjedzie na treningi do Petra, a następnie wykręci z nim salto w tył podczas Diverse NIGHT of the JUMPs w ERGO ARENIE, poznamy 8 listopada.

Dla pozostałej czwórki finalistów, również przygotowano nagrody – podwójne zaproszenia na polskie Grand Prix oraz pakiet prezentów od sponsora tytularnego – marki Diverse.

Zagłosuj i zdecyduj o tym, kto napisze nowy rozdział w historii FMX’u w Polsce i wykręci Backflipa z Mistrzem Europy Petrem Pilatem! Album ze zdjęciami konkursowymi znajduje się na Facebooku.

Jeśli chcecie zobaczyć ten wyczyn na żywo i kibicować najlepszym zawodnikom Freestyle Motocrossu oraz wesprzeć dopingiem polskiego reprezentanta Marcina Łukaszczyka, a nadal nie macie biletów nie zwlekajcie – tego wydarzenia nie można przegapić!

Regulamin konkursu „Tandem Backflip Hero”.

Bilety do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie eventim.pl

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam diverseextremeteam.com

Strona wydarzenia: facebook.com/events/793008957462569/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT
Więcej informacji sportainment.pl i facebook.com/SportainmentMarketingAgency

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl