Diverse NIGHT of the JUMPs nominowane do Skrzydeł Trójmiasta

- Piotr Jędrzejak

Obecne w Trójmieście od 2011 roku Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie Diverse NIGHT of the JUMPs zostały nominowane do nagrody Skrzydła Trójmiasta.

Informacja prasowa

Autorzy odbywającego się co dwa lata plebiscytu chcą nagrodzić wydarzenia skierowane do tych mieszkańców Trójmiasta, którzy bez względu na wiek są kreatywni, odważni i chętnie łamią stereotypy. Głosowanie trwa od 24 września, a laureatów poznamy 17 października.

Jeżeli więc uważacie, że to zawodnicy FMX mają największe jaja, ups!, skrzydła to oddajcie głos na Diverse NIGHT of the JUMPs. Link do głosowania.

Night of the Jumps w Trojmiescie (5)Agencja Sportainment, która jest promotorem Mistrzostw Świata w FMX w Polsce od początku bytności formatu w Trójmieście dokłada wszelkich starań, aby zarówno dla publiczności, jak i zawodników oraz partnerów to wydarzenie było wyjątkowe i jeszcze bardziej zbliżało polską publiczność do tego niesamowitego sportu.

Zawody najwyższej rangi, jaką są niewątpliwie Mistrzostwa Świata, dostarczają wielu emocji, zwłaszcza jeśli decydujące pojedynki rozgrywają się na wysokości niemal trzeciego piętra! Wypełniona po brzegi kibicami ERGO ARENA Gdańsk/Sopot podczas Diverse NIGHT of the JUMPs gościła największe nazwiska tego sportu. Wystarczy wśród nich wymienić chociażby tylko tych, którzy wizytę w Polsce zakończyli na najwyższym stopniu podium: trzykrotnego Mistrza Świata z lat 2008, 2009 i 2012 – Remi’ego Bizouarda, Mistrza Świata 2013 – Davida Rinaldo, czy pięciokrotnego Wicemistrza Świata oraz Mistrza Świata z 2010 roku – Libora Podmola.

Dodatkowo przy okazji kolejnych odsłon Grand Prix widzowie mogli oglądać wyjątkowe show specjalne, które za każdym razem było polską premierą. To właśnie przy tej okazji wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w Kickboxingu oraz Boksie – Iwona Guzowska, jako pierwsza kobieta, skoczyła Backflipa w tandemie z Petrem Pilatem, a Stian Pedersen skoczył skuterem śnieżnym nad Molo w Sopocie oraz przy Neptunie na Gdańskiej Starówce.

Rokrocznie wraz z cyklem Mistrzostw Świata FMX, ERGO ARENA gości także najmłodszych adeptów Motocrossu. Obecność na takim wydarzeniu, możliwość pokazania się oraz wyścig przed kilkoma tysiącami widzów sprawiają, że w przyszłości młodzi zawodnicy będą bez kompleksów rywalizować z zawodnikami z zagranicy.

To właśnie między innymi dzięki takim wydarzeniom Mistrzostwa Świata Diverse NIGHT of the JUMPs zostały nominowane do nagrody Skrzydła Trójmiasta w kategorii Młody Duch Trójmiasta.

Głosowanie trwa od 24 września do 16 października do godziny 14.00, natomiast gala wręczenia statuetek odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni 17 października o godzinie 20.00.

Night of the Jumps w Trojmiescie (1)

O plebiscycie

Co dwa lata, od 2008 roku, nagradzane są miejsca, obiekty, przedsięwzięcia, inicjatywy, które zmieniają oblicze Trójmiasta, wpływają pozytywnie na jego wizerunek i sprawiają, że mieszkańcom lepiej się żyje, pracuje i wypoczywa. Tegoroczny plebiscyt organizowany jest już po raz czwarty. W każdej edycji kategorie są inne – tym razem organizatorzy chcieliby docenić imprezy i wydarzenia skierowane do tych mieszkańców Trójmiasta, którzy bez względu na wiek są kreatywni, odważni i chętnie łamią stereotypy. Za organizację wydarzeń wyzwalających emocje, energię i adrenalinę, pokazujących Trójmiasto jako miejsce otwarte, pełne nieszablonowych postaci i idei.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps. Oficjalny profil na Facebooku. Promotor w Polsce i więcej informacji: SPORTAINMENT

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl