Warsaw Szuter Expedition vol. 2 – impreza w terenie już 11 października

- MotoRmania

Warsaw Szuter Expedition vol. 2 to już druga odsłona imprezy, która ma na celu pokazać, że okolice tak dużego miasta jak Warszawa też mogą być piękne.

Jeżeli posiadacie motocykl o choćby lekkim zacięciu enduro ten rajd krajoznawczy jest dla was. Trasa została poprowadzona po drogach zarówno szutrowych, jak i asfaltowych, jednak by ją przejechać wcale nie potrzebujecie opon offroadowych. W tym roku do przejechania będzie około 100 km. Trasa będzie zapisana w formie roadbooka na kartkach A4. Podczas przejazdu liczyć się będzie przede wszystkim spostrzegawczość oraz umiejętność nawigowania. W czasie przejazdu będziecie musieli wypełnić ankietę dotyczącą punktów znajdujących się na trasie, prosimy więc jedynie o zabranie ze sobą czegoś do pisania, np długopisu. Trzy osoby z największą ilością poprawnie udzielonych odpowiedzi zostaną obdarowani bonami upominkowymi w wysokości: 200, 100 i 50 zł, do wykorzystania w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez więcej niż jednego uczestnika, znaczenie będzie miał krótszy czas przejazdu. Startujemy 11.10.2014 r. od godziny 10:00, zawodnicy będą puszczani co dwie – trzy minuty. Za udział nie pobierane są żadne opłaty, a jest on całkowicie dobrowolny.

Roadbook:

zal_2Roadbook to książka, wg wskazań której poruszamy się po trasie. Składa się ona z okienek, w których zawarta jest informacja o całkowitej długości tras, długości odcinka od poprzedniej podpowiedzi oraz schematu według, którego mamy przejechać dany odcinek. Pierwsza kratka w odległościach ma wpisane 0.0 i oznacza start. Druga kratka pokazuje nam odległość do następnego punktu, np. skrzyżowania za 1,32, czyli za 1320 m będziemy musieli zjechać z drogi głównej, tak jak wskazuje to strzałka. Za 960 m skręcamy w prawo za zabudowaniami – czyli odległość od poprzedniej wskazówki 0,96, a cała trasa pokazuje 2,28, czyli sumę łącznie przejechanych metrów/kilometrów od startu, a rysunek przedstawia rozjazd ze strzałką w prawo itd.

Trasa: 
Poprowadzi po drogach asfaltowych i szutrowych mniej więcej w proporcjach 50/50. START i META zostały zlokalizowane na drodze bocznej przy ul. Przyczółkowej 210 w Warszawie. Dokładny dojazd znajdziecie w LINKU.

Zapisy: 
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisania się osobiście w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie.

Nagrody: 
1 miejsce – bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie MotoX.
2 miejsce – bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie MotoX.
3 miejsce – bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie MotoX.

Kontakt:
Jakiekolwiek problemy, bądź niejasności prosimy przedstawiać drogą mailową na adres: warsaw.szuter.expedition(malpa)gmail.com, w ostateczności telefoniczną: 516-787-306

Dla FaceBookowych maniaków powstało także wydarzenie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl