Warsaw Szuter Expedition vol. 2 – impreza w terenie już 11 października
MotoRmania
26 września 2014

Warsaw Szuter Expedition vol. 2 to już druga odsłona imprezy, która ma na celu pokazać, że okolice tak dużego miasta jak Warszawa też mogą być piękne.

Jeżeli posiadacie motocykl o choćby lekkim zacięciu enduro ten rajd krajoznawczy jest dla was. Trasa została poprowadzona po drogach zarówno szutrowych, jak i asfaltowych, jednak by ją przejechać wcale nie potrzebujecie opon offroadowych. W tym roku do przejechania będzie około 100 km. Trasa będzie zapisana w formie roadbooka na kartkach A4. Podczas przejazdu liczyć się będzie przede wszystkim spostrzegawczość oraz umiejętność nawigowania. W czasie przejazdu będziecie musieli wypełnić ankietę dotyczącą punktów znajdujących się na trasie, prosimy więc jedynie o zabranie ze sobą czegoś do pisania, np długopisu. Trzy osoby z największą ilością poprawnie udzielonych odpowiedzi zostaną obdarowani bonami upominkowymi w wysokości: 200, 100 i 50 zł, do wykorzystania w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez więcej niż jednego uczestnika, znaczenie będzie miał krótszy czas przejazdu. Startujemy 11.10.2014 r. od godziny 10:00, zawodnicy będą puszczani co dwie – trzy minuty. Za udział nie pobierane są żadne opłaty, a jest on całkowicie dobrowolny.

Roadbook:

Roadbook to książka, wg wskazań której poruszamy się po trasie. Składa się ona z okienek, w których zawarta jest informacja o całkowitej długości tras, długości odcinka od poprzedniej podpowiedzi oraz schematu według, którego mamy przejechać dany odcinek. Pierwsza kratka w odległościach ma wpisane 0.0 i oznacza start. Druga kratka pokazuje nam odległość do następnego punktu, np. skrzyżowania za 1,32, czyli za 1320 m będziemy musieli zjechać z drogi głównej, tak jak wskazuje to strzałka. Za 960 m skręcamy w prawo za zabudowaniami – czyli odległość od poprzedniej wskazówki 0,96, a cała trasa pokazuje 2,28, czyli sumę łącznie przejechanych metrów/kilometrów od startu, a rysunek przedstawia rozjazd ze strzałką w prawo itd.

Trasa: 
Poprowadzi po drogach asfaltowych i szutrowych mniej więcej w proporcjach 50/50. START i META zostały zlokalizowane na drodze bocznej przy ul. Przyczółkowej 210 w Warszawie. Dokładny dojazd znajdziecie w LINKU.

Zapisy: 
Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisania się osobiście w sklepie MotoX przy al. Prymasa Tysiąclecia 74B w Warszawie.

Nagrody: 
1 miejsce – bon o wartości 200 zł na zakupy w sklepie MotoX.
2 miejsce – bon o wartości 100 zł na zakupy w sklepie MotoX.
3 miejsce – bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie MotoX.

Kontakt:
Jakiekolwiek problemy, bądź niejasności prosimy przedstawiać drogą mailową na adres: warsaw.szuter.expedition(malpa)gmail.com, w ostateczności telefoniczną: 516-787-306

Dla FaceBookowych maniaków powstało także wydarzenie.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły