Wyścigowy wtorek na MotoRanczu: Rossi, Marquez i inni z MotoGP ścigają się na dircie!
Piotr Jędrzejak
26 września 2014

Dla Valentino Rossiego GP San Marino to szczególna, domowa runda. W tym roku udało mu się ją wygrać, a we wtorek po rundzie zaprosił wyścigowych kolegów na swoje MotoRanczo! Co w takim razie robią gwiazdy MotoGP na imprezie u znajomego? To proste, ścigają się na dirt tracku! Na Ranczu pojawiła się całkiem spora grupa:

Górny rząd od lewej: Leon Camier, Federico Fuligni, Mattia Pasini, Marc Marquez, Valentino Rossi, Chad Reed, Nicolo Bulega, Tito Rabat, Francesco Bagnaia, Bradley Smith, Miguel Oliveira. Dolny rząd: Loris Capirossi, Luca Marini, Franco Morbidelli, Alberto Tebaldi, Mauro Sanchini, Lorenzo Balsdassari, Andrea Migno

A kto wygrał? To jest akurat mało istotne, bo później wszyscy razem usiedli przy stole i wcinali kiełbasę z grilla (że wyścigowa dieta na to pozwala…). Jeżeli jednak chcecie wiedzieć, to Vale pokonał Marca! Zobaczcie, jak wyglądała cała impreza:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły