Wyścigowy wtorek na MotoRanczu: Rossi, Marquez i inni z MotoGP ścigają się na dircie!

- Piotr Jędrzejak

Dla Valentino Rossiego GP San Marino to szczególna, domowa runda. W tym roku udało mu się ją wygrać, a we wtorek po rundzie zaprosił wyścigowych kolegów na swoje MotoRanczo! Co w takim razie robią gwiazdy MotoGP na imprezie u znajomego? To proste, ścigają się na dirt tracku! Na Ranczu pojawiła się całkiem spora grupa:

wyścigowi koledzy na MotoRanczu u VR46

Górny rząd od lewej: Leon Camier, Federico Fuligni, Mattia Pasini, Marc Marquez, Valentino Rossi, Chad Reed, Nicolo Bulega, Tito Rabat, Francesco Bagnaia, Bradley Smith, Miguel Oliveira. Dolny rząd: Loris Capirossi, Luca Marini, Franco Morbidelli, Alberto Tebaldi, Mauro Sanchini, Lorenzo Balsdassari, Andrea Migno

A kto wygrał? To jest akurat mało istotne, bo później wszyscy razem usiedli przy stole i wcinali kiełbasę z grilla (że wyścigowa dieta na to pozwala…). Jeżeli jednak chcecie wiedzieć, to Vale pokonał Marca! Zobaczcie, jak wyglądała cała impreza:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl