Diverse Night of the Jumps: mocna rozgrzewka przed MŚ na Pomorzu

- MotoRmania

Kilka dni temu, 8 października, odbyła się konferencja zapowiadająca drugą w tym roku polską rundę Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie Diverse NIGHT of the JUMPs. Choć do tego wydarzenia pozostały niecałe dwa miesiące, to za sprawą Luca Ackermanna już teraz ERGO ARENĄ poczuliśmy przedsmak ekstremalnych emocji.

informacja prasowa

Konferencję rozpoczął pokaz tricków w wykonaniu niemieckiego zawodnika. 17-letni Luc Ackermann, który niemal całe swoje życie spędził na motocyklu, w rewelacyjnym stylu zaprezentował wiele niesamowitych ewolucji w tym także widowiskowe Backflipy z kombinacjami. Dzisiejszy pokaz był zaledwie przedsmakiem tego, co widzowie zobaczą 21 listopada. Najtrudniejsze ewolucje wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra i dystansie ponad 20 metrów, to coś, co nie pozwoli publiczności wysiedzieć spokojnie w miejscu.

Mistrzostwa Świata FMX 2015 Ergo Arena zapowiedz (12)

Po pokazie, o projekcie, jakim są polskie Grand Prix opowiadał Robert Śniegowski wiceprezes firmy Etos, właściciel marki Diverse, która jest sponsorem tytularnym polskich rund Mistrzostw Świata FMX. Na pytania mediów odpowiadali zaproszeni zawodnicy: Luc Ackermann oraz wspierany przez markę Diverse, reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata, Marcin Łukaszczyk. Marcin potwierdził, że pomimo drobnych problemów zdrowotnych, przygotowuje klika nowych ewolucji, które zaprezentuje w listopadzie polskiej publiczności. Dodatkowo po bardzo dobrym zeszłorocznym miejscu w konkursie Best Whip, Marcin zapowiada ponownie swój udział w tej dodatkowej, bardzo widowiskowej, konkurencji.

Mistrzostwa Świata FMX 2015 Ergo Arena zapowiedz (8)

Organizatorzy przedstawili również zarys niesamowitego konkursu „Tandem Backflip Hero”, w którym wygraną jest wykręcenie w ERGO ARENIE Tandem Backflipa (salto do tyłu) z Petrem Pilatem! Przypomnijmy, że Petr pokazał już tą ewolucję w ERGO ARENIE w 2013 roku. Wtedy towarzyszyła mu Iwona Guzowska, tym razem może to być jeden z widzów. Konkurs to zdecydowanie gratka dla amatorów mocnych wrażeń i fanów Freestyle Motocrossu. Konkurs wystartował na fan page’u Sportainment już w piątek 9 października (link poniżej).

Odliczanie do Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie na Pomorzu wchodzi o kluczową fazę. Do tego ekstremalnego wydarzenia pozostało mniej, niż dwa miesiące. Jeśli więc nadal nie macie biletów, nie zwlekajcie – tego wydarzenia nie można przegapić!

Mistrzostwa Świata FMX 2015 Ergo Arena zapowiedz (5)

Bilety jeszcze do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie Eventim.pl.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs

 Oficjalna strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam diverseextremeteam.com

Strona wydarzenia: facebook.com/events/793008957462569/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT – facebook.com/SportainmentMarketingAgency

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl