Wygląda jak blaszana szafa, jest solidnym garażem na motocykl

- Piotr Jędrzejak

Przyzwoicie wygląda i jest całkiem praktyczny. Chcielibyście taki garaż?

Tak, wiemy, wiemy. Tego typu wynalazek nie jest żadną nowością. Istnieje już wiele pomysłów na mały garaż dla motocykla. Wiedzieliśmy takie rozkładane jak wachlarz, widzieliśmy wolnostojące ze zintegrowanym stojakiem i kilka innych. Ten patent też nam się spodobał, a więc zobaczcie o co chodzi.

Garaż jest przymocowany do ściany i w wersji złożonej wygląda jak zwykła, blaszana szafa. Po rozsunięciu okazuje się, że w środku jest miejsce na kilka półek oraz motocykl. Jak czytamy na stronie pomysłowego Niemca, który to wykonał, garaż dostępny jest w dwóch rozmiarach. Niestety cena nie jest podana.

Jesienne wieczory dłużą się coraz bardziej – może warto wziąć się za budowę własnego garażu?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl