Kolejna odsłona kozackiego filmu: Moto 7 nadchodzi!
Eliasz Davidson
14 października 2015

Najlepsi zawodnicy i niesamowite miejscówki w nowej części legendarnej już produkcji z serii MOTO The Movie.

Zdążyliśmy już się przyzwyczaić, że gdy The Assignment Inc. co roku wypuszcza swoją kolejną produkcję z serii MOTO The Movie to jest grubo, ale coś nam się wydaje, że w tym sezonie amerykańska ekipa filmowa przeszła samą siebie. Moto 7 nafaszerowany będzie największymi gwiazdami offroadowego świata, niesamowitymi miejscówkami i ciągłą trzymającą w napięciu akcją. Tym razem motoXcinema ze swoimi kamerami odwiedzili m.in. nowe ranczo Baggetta, na którym Blake i Ken Roczen przenoszą motocross na zupełnie inny poziom, centrum treningowe Aldona Bakera, gdzie Ryan Dungey, Marvin Musquin i Jason Anderson ostro pracują nad swoją formą, czy leśne szlaki w Idaho, na których bracia Sipes zaliczają niezliczone kilometry. Nie mogło oczywiście zabraknąć też najbardziej stylowych i oryginalnych zawodników w swoich dyscyplinach jak Coltona Haakera z Endurocrossu, Justina Barcia z motocrossu i supercrossu oraz Krisa Fostera zajmującego się freeridem.

Jednym słowem będzie grubo i pozostaje nam teraz tylko czekać na pełną wersję filmu oraz mieć nadzieję, że będziemy mogli ją obejrzeć podczas seansu w Polsce.

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły