Kolejna odsłona kozackiego filmu: Moto 7 nadchodzi!

- Eliasz Davidson

Najlepsi zawodnicy i niesamowite miejscówki w nowej części legendarnej już produkcji z serii MOTO The Movie.

Zdążyliśmy już się przyzwyczaić, że gdy The Assignment Inc. co roku wypuszcza swoją kolejną produkcję z serii MOTO The Movie to jest grubo, ale coś nam się wydaje, że w tym sezonie amerykańska ekipa filmowa przeszła samą siebie. Moto 7 nafaszerowany będzie największymi gwiazdami offroadowego świata, niesamowitymi miejscówkami i ciągłą trzymającą w napięciu akcją. Tym razem motoXcinema ze swoimi kamerami odwiedzili m.in. nowe ranczo Baggetta, na którym Blake i Ken Roczen przenoszą motocross na zupełnie inny poziom, centrum treningowe Aldona Bakera, gdzie Ryan Dungey, Marvin Musquin i Jason Anderson ostro pracują nad swoją formą, czy leśne szlaki w Idaho, na których bracia Sipes zaliczają niezliczone kilometry. Nie mogło oczywiście zabraknąć też najbardziej stylowych i oryginalnych zawodników w swoich dyscyplinach jak Coltona Haakera z Endurocrossu, Justina Barcia z motocrossu i supercrossu oraz Krisa Fostera zajmującego się freeridem.

Jednym słowem będzie grubo i pozostaje nam teraz tylko czekać na pełną wersję filmu oraz mieć nadzieję, że będziemy mogli ją obejrzeć podczas seansu w Polsce.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl