Potężne shimmy przy 255 km/h – uratował to!

- Piotr Jędrzejak

Temu gościowi należą się oklaski i odwieczna chwała w internetach.

Ray wyposażył się w kamerki i chciał nagrać, jak to ładnie wychodzi mu gumowanie na Gixxerze. Wtedy jeszcze nie wiedział co go czeka…

Pociągnął długie i bardzo szybkie wheelie. Przy prędkości 255 km/h, gdy przednie koło lądowało na ziemi, nastąpiło shimmy. Motocykl się zdestabilizował, kierownica zaczęła dziko latać od lewej do prawej, nawet uderzała o ograniczniki. To nie jest coś, o czym marzysz lecąc dwie-i-pół paki… Raya prawie wystrzeliło z motocykla. Prawie – powstrzymał to ciężar ogromnych stalowych jaj. Ray je miał, aby w trakcie shimmy przy 250 km/h jeszcze mocniej odkręcić gaz i uratować sytuację. Gratulujemy.

Niestety aby obejrzeć film, musicie przenieść się na strony YouTube’a…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl