Malaga z MotoRmanią – pobierajcie zdjęcia z pierwszego wyjazdu 2015!
MotoRmania
13 października 2015

Znowu to samo. Kolejny koniec sezonu to kolejne wyjazdy z Czytelnikami MotoRmanii do Malagi… Nie żebyśmy narzekali – wręcz przeciwnie!

Każdego roku nie możemy doczekać się października, kiedy to Czarny Ciągnik (z którego tylko naczepa została czarna) zapakowany Waszymi i naszymi motocyklami ruszy do Hiszpanii!

W tym roku pierwszy wyjazd, na przełomie września i października, już za nami. Jak zwykle było świetnie. Pogoda nie tylko dopisywała, a też rozpieszczała, ale i tak najlepsze z tego wszystkiego są tamtejsze drogi. Wyjeździliśmy się wszyscy lepiej, niż przez cały sezon w Polsce! Do tego trzeba doliczyć wyśmienitą atmosferę w gronie Wielkiej MotoRmaniowej Rodziny, niezapomniane (albo właśnie zapomniane…) wieczory, grillowane kalmary i świetne miejscówki do surfingu. Dzięki za obecność i oczywiście zapraszamy znowu!

Kolejna tura wyjazdowa już za kilka dni, a ciężarówka z motocyklami już jest w drodze. Teraz jednak mamy dla Was paczkę zdjęć z wyjazdu do Malagi w dniach 28. września – 6. października. A poniżej kilkanaście ciekawych slajdów…

>> MALAGA Z MOTORMANIĄ
zdjęcia z wyjazdu wrzesień/październik 2015
 <<

(Gdyby link przestał działać, napiszcie nam maila.)

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły