Diverse NIGHT of the JUMPs: kto zostanie MISS FMX na Pomorzu?
MotoRmania
31 października 2016

Odliczanie do piątej, jubileuszowej odsłony Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs nabiera tempa. Już 19 listopada w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot ponownie zobaczymy najlepszych zawodników FMX walczących o ostanie punkty w sezonie. Do tego salto w tył niemal 700 kilogramowym pojazdem buggy oraz 12 najładniejszych dziewczyn, które zgłosiły się do konkursu MISS FMX. Tę jedyną, najpiękniejszą, macie szansę wybrać sami.

 infromacja prasowa

Zdjęcia zgłoszonych dziewczyn w pierwszym etapie będą podlegać ocenie poprzez polubienia na fan page’u zawodów. Osiem dziewczyn z największą liczbą polubień pod zdjęciami znajdującymi się w konkursowym folderze przejdzie do drugiego etapu, którym będzie głosowanie na portalu Interia.pl. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona na podstawie sumy ocen otrzymanych od internautów.

Warto dodać, że finałowa ósemka towarzyszyć będzie zawodnikom podczas prezentacji w trakcie finałów Mistrzostw Świata FMX – Diverse NIGHT of the JUMPs, natomiast Miss FMX otrzyma zestaw atrakcyjnych nagród (1000 zł. od Sportainment, publikację zdjęcia na stronie głównej Interia.pl oraz udział w ceremonii dekoracji Mistrza Świata FMX). To, którym dziewczynom się to uda, zależy tylko i wyłącznie od waszych głosów.

Trzymamy kciuki za dziewczyny i życzymy powodzenia!

Na facebooku możecie głosować do 6 listopada. Zdjęcia kandydatek znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/photos/?tab=album&album_id=1266234100084303

Finałowe głosowanie na portalu Interia.pl rozpocznie się już kolejnego dnia po zakończeniu rywalizacji na Facebooku (czyli 07.11) i trwać będzie do 17 listopada. Laureatki konkursu poznamy w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot dwa dni później.

Jeśli więc chcecie zobaczyć co na jubileuszową edycję przygotowali organizatorzy, kto zostanie Mistrzem Świata FMX 2016 oraz która z dziewczyn zgarnie tytuł MISS FMX nie zwlekajcie! Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs do nabycia za pośrednictwem strony eventim.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs
Oficjalna strona Sponsora DIVERSE Extreme Team diverseextremeteam.com
Strona wydarzenia: na Facebooku.
Promotor w Polsce: sportainment.pl oraz na FB.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły