Killing The Streets 2016: oficjalne video ze stuntu w Łodzi

- Piotr Jędrzejak

Być może zetknęliście się już z „marką” Killing The Streets. To ekipa stunterów z Łodzi, którzy jeżeli coś organizują, robią to po amerykańsku, na grubo. Na przykład w wakacje 2016 zorganizowali kolejne „zabijanie ulic”, na które zaprosili wielu stunterów z Polski oraz kilku spoza naszego kraju. Oczywiście chłopaki zajmowali się tym, co na zlotach określane jest jako gwałcenie obrazu wszystkich motocyklistów.

Nie powtarzajcie tego u siebie w mieście. Ale tak czy inaczej, tej video-relacji nie można odmówić widowiskowości… A to tylko pierwsza część!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl