David Rinaldo Mistrzem Europy FMX!
Eliasz Davidson
29 maja 2013

Podczas finału europejskiej edycji Night of The Jumps David Rinaldo udowodnił, że bezapelacyjnie zasłużył na tytuł.

Na Hamburg Arenie odbył się finał Mistrzostw Europy we Freestyle Motocrossie. Przed 8-tysięczną publicznością zawodnicy serii Night Of The Jumps stoczyli ostateczną batalię, aby wyłonić spośród siebie najlepszego freestyle’owca w Europie. Zarówno Libor Podmol jak i Brice Izzo mieli matematyczne szanse, aby odebrać tytuł prowadzącemu w generalce Daviemu Rinaldo. Jak się okazało po przejeździe Francuza, szanse skończyły się tylko na obliczeniach, ponieważ R’Dav pokazał wszystkim, że tytuł należał się właśnie jemu. Pięknym flipem z podwójnym grabem podczas podwójnie punktowanego skoku nie tylko przypieczętował zwycięstwo w Hamburgu, ale również w całej serii.

Drugie miejsce w zawodach przypadło gościnnie startującemu Brody Wilsonowi, a na najniższym stopniu podium stanął Libor Podmol.

Co prawda Mistrzostwa Europy w FMX już zakończyły się, ale seria Night Of The Jumps jeszcze będzie trwać. Już 21/22 czerwca Grand Prix Szwajcarii.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły