Brett Cue szykuje się na X-Games
Eliasz Davidson
7 lutego 2013

Mamy dla was zajęcie, jeżeli nudzicie się w pracy albo chcecie się odstresować w domu – zobaczcie, jak zwykły chłopak z potężnymi whipami spełnia swoje marzenie i szykuje się na X-Games.

Brett Cue chciałby być freestylowcem, ale jego arsenał tricków nie jest zbyt imponujący. Dlatego Brett skupia się na tym, co mu na prawdę wychodzi – na wyłamach. I jest w tym cholernie dobry! Jeżeli macie wolne pół godziny, wybierzcie się na część podróży, jaką BQ odbywa w drodze do konkurencji Best Whip na tegorocznych X-Games i razem ze „zwykłym chłopakiem” odwiedźcie siedzibę Pro Circuit oraz takich wymiataczy jak Jeremy Twich Stenberg czy Ronnie Faisst.

Szczerze życzymy Brettowi spełnienia jego marzenia i wierzymy, że dostanie zaproszenie na X-Games, które z pewnością może podbić swoimi whipami.

http://vimeo.com/58993450

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły