Prezentacja Team Alstare: żegnaj Suzuki, witaj Ducati! [video + zdjęcia]

- Piotr Jędrzejak

Dziś odbyła się oficjalna prezentacja ekipy Alstare i wygląda na to, że właśnie macie przed oczami najbardziej sexy motocykl klasy Superbike!

W dniu wczorajszym ekipa belgijskiego managera Francisa Batty opublikowała klip będący pożegnaniem Suzuki. Nic dziwnego, Francis współpracował z Suzuki od czternastu lat, szanując tą markę i wystawiając zespoły w klasach World Superstock, World Supersport oraz World Superbike. W tym czasie Suzuki zdobyło wiele tytułów i ścigało się na ich motocyklach kilka sławnych nazwisk. Z końcem 2011 roku jednak współpraca popsuła się i ostatecznie zakończyła, a w ramach protestu Batta zwyczajnie wycofał się z wyścigów na sezon 2012. Zobaczcie klip pożegnalny – „Koniec wspaniałej historii”!

Teraz jednak czas na zmiany! Ekipa Alstare połączyła się z Ducati, tworząc coś na wzór zespołu wspieranego przez fabrykę. Na dwóch Ducati 1199 Panigale, które w tym roku zadebiutują w Mistrzostwach Świata Superbike, wystartują Carlos Checa oraz Ayrton Badovini.

Czerwona grafika motocykla projektowana była przy współpracy Alstare oraz Ducati i wygląda na to, że Panigale w barwach Alstare z miejsca stało się najbardziej sexy motocyklem w stawce Superbike, nie uważacie? Zdjęcia znajdziecie poniżej. (Jednocześnie przypominamy Wam o adekwatnie porywającym motocyklu z klasy Supersport – MV Agusta F3 ekipy ParkinGO.) Zobaczcie klip witający Ducati – „Nowa historia”!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl