Prezentacja Team Alstare: żegnaj Suzuki, witaj Ducati! [video + zdjęcia]
Piotr Jędrzejak
7 lutego 2013

Dziś odbyła się oficjalna prezentacja ekipy Alstare i wygląda na to, że właśnie macie przed oczami najbardziej sexy motocykl klasy Superbike!

W dniu wczorajszym ekipa belgijskiego managera Francisa Batty opublikowała klip będący pożegnaniem Suzuki. Nic dziwnego, Francis współpracował z Suzuki od czternastu lat, szanując tą markę i wystawiając zespoły w klasach World Superstock, World Supersport oraz World Superbike. W tym czasie Suzuki zdobyło wiele tytułów i ścigało się na ich motocyklach kilka sławnych nazwisk. Z końcem 2011 roku jednak współpraca popsuła się i ostatecznie zakończyła, a w ramach protestu Batta zwyczajnie wycofał się z wyścigów na sezon 2012. Zobaczcie klip pożegnalny – „Koniec wspaniałej historii”!

Teraz jednak czas na zmiany! Ekipa Alstare połączyła się z Ducati, tworząc coś na wzór zespołu wspieranego przez fabrykę. Na dwóch Ducati 1199 Panigale, które w tym roku zadebiutują w Mistrzostwach Świata Superbike, wystartują Carlos Checa oraz Ayrton Badovini.

Czerwona grafika motocykla projektowana była przy współpracy Alstare oraz Ducati i wygląda na to, że Panigale w barwach Alstare z miejsca stało się najbardziej sexy motocyklem w stawce Superbike, nie uważacie? Zdjęcia znajdziecie poniżej. (Jednocześnie przypominamy Wam o adekwatnie porywającym motocyklu z klasy Supersport – MV Agusta F3 ekipy ParkinGO.) Zobaczcie klip witający Ducati – „Nowa historia”!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły