Bizouard obejmuje prowadzenie w Mistrzostwach Europy FMX
Eliasz Davidson
29 kwietnia 2014

Pod nieobecność Libora Podmola, w Monachium rozegrała się ostra walka o zwycięstwo między Remi Bizouardem a Maikelem Melero.

Seria Night Of The Jumps powróciła po krótkiej przerwie. V przystankiem Mistrzostw Europy we freestyle motocrossie była arena Olympiahalle w Monachium. 10 tysięcy fanów FMX-u było świadkami ostrej rywalizacji z najwyższej półki i potężnych tricków mrożących krew w żyłach. W Niemczech zabrakło kontuzjowanego Libora Podmola, ale brak Czecha nie wpłynął na poziom rywalizacji.

Pod nieobecność dotychczasowego lidera klasyfikacji generalnej kibice byli świadkami zaciętej walki o zwycięstwo między Remi Bizouardem, a Maikelem Melero. Ostatecznie po pięknym przejeździe lepszy okazał się Melero, a Remi musiał zadowolić się drugim miejscem. To wystarczyło, aby Francuz objął prowadzenie w generalce. Świetny występ przed własną publicznością zaliczył Luc Ackerman, który na długim dystansie skleił Tsunami Flipa po wybiciu Surfer.

Zresztą zobaczcie sami, co działo się w Monachium!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły