Bizouard Mistrzem Świata FMX 2012, polskie Grand Prix już w marcu!
MotoRmania
19 grudnia 2012

W miniony weekend byliśmy świadkami finałowej rundy tegorocznych Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie – NIGHT of the JUMPs.

Informacja prasowa

W Sofii dwunastu zawodników walczyło o ostatnie punkty do klasyfikacji generalnej. A już w marcu, niedługo po inauguracji nowego sezonu, mistrzowie ekstremalnych ewolucji zawitają do Polski!

W stolicy Bułgarii triumfował co prawda Josh Sheehan z Australii, ale to Remi Bizouard odebrał po zawodach trzeci w swojej karierze złoty medal Mistrzostw Świata. W sezonie 2012 bezpośrednią walkę z Francuzem toczył Libor Podmol, który ostatecznie został Wicemistrzem Świata. Brązowy medal zagwarantował sobie rodak Remi’ego – David Rinaldo.

W marcu, podobnie jak w 2011 roku miejscem polskiego Grand Prix będzie ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Wtedy to najlepsi zawodnicy lotów na motocyklach porwali zgromadzoną publiczność, a ukoronowany w tym roku po raz trzeci tytułem mistrzowskim Remi Bizouard czarował niesamowitymi ewolucjami. Należy się spodziewać, że nie inaczej będzie tym razem. A lista startowa na przyszły sezon zawiera pewne mocne nazwiska, o których będziemy w niedługim czasie informować.

Poza emocjami związanymi z ewolucjami na motocyklach, konkursem Speed&Style, czy konkursem skoku wzwyż, organizator przygotował dla widzów wiele dodatkowych atrakcji. Atrakcji, które oczywiście opatrzone są także odpowiednią dawką adrenaliny. Aby się przekonać, kto jeszcze wystąpi przed publicznością w ERGO ARENIE, a będą to znane z polskiego i międzynarodowego sportu nazwiska, koniecznie śledźcie nasze informacje. Gwarantujemy, że będzie to nie tylko niesamowite wydarzenie sportowe, ale i najbardziej ekstremalne widowisko jakie kiedykolwiek widzieliście. Mocniejszego otwarcia sezonu motocyklowego jeszcze nie było!

Nie macie pomysłu na świąteczny prezent dla waszego męża, chłopaka, syna lub brata? Bilety na polską edycję NIGHT of the JUMPs to idealny prezent, a samą imprezę na pewno zapamiętają na długo. Nie jest to jednak wydarzenie tylko i wyłącznie dla „dużych chłopców”, dlatego warto wybrać się na te zawody razem! Bilety do nabycia za pośrednictwem: eBilet, Eventim, Ticketpro, w kasach ERGO ARENY oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: nightofthejumps.com. Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs. Promotor w Polsce: SPORTAINMENT. Więcej informacji www.sportainment.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły