Axell Hodges wykonał frontflipa ze stoppie!

- Piotr Jędrzejak

Tego nie można pominąć, wow.

Freestyle motocross to sport, który ciągle ewoluuje. Zawodnicy wykonują coraz to nowe tricki, a jednym z motywatorów jest wyzwanie Real Moto 2018 zorganizowane przez X-Games. Zawodnicy mieli podesłać swój promo-klip o długości 1min:30sek, a publiczność w internecie decyduje, który jest najlepszy. Zawodników jest sześciu, w tym Jimmy Hill, czy Colton Haaker, który nagrywał swój klip ze śmigłowca – a więc nie ma miękkiej gry. Ale jest też Axell Hodges.

Ten gość ma 21 lat, wygrał już kilka ważnych zawodów i jeżeli śledzisz FMX, na pewno znasz go pod ksywą Slay. Wszystkie 6 filmów z wyzwania Real Moto możecie oglądać na dedykowanej stronie (tam też się głosuje), ale to Axell złapał nas bez gardy. W swoim klipie jedzie tak gładko, jakby urodził się w powietrzu na motocyklu. Najpierw skacze w pięknym quarter-pipe, później wykręca kilka tak fenomenalnie płynnych tricków i skoków, że aż nie dowierzamy. Ale swój klip kończy czymś kosmicznym – na rampę wjeżdża na przednim kole i ze stopala wykręca frontflipa. Kopara opada:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl