Tomaszów Mazowiecki: wypadek na S8, nie żyje motocyklista, policja szuka świadków

- Piotr Jędrzejak

Motocyklista został prawdopodobnie potrącony przez samochód. Policja poszukuje kierowcy auta oraz świadków zdarzenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, dnia 19 sierpnia 2018 roku około godziny 2:05 na 366 km drogi S-8 w pobliżu miejscowości Emilianów.

Do tej pory policjanci ustalili, że 59-latek jadący motocyklem BMW od strony Warszawy, z nieustalonej przyczyny zjechał na lewe pobocze. Otarł się o bariery energochłonne. Następnie, będąc prawdopodobnie już poza jednośladem, został potrącony przez nieustalony pojazd. W wyniku odniesionych obrażeń, 59-latek poniósł śmierć na miejscu.

Policja aktualnie poszukuje drugiego uczestnika zdarzenia, jednocześnie prosząc świadków o pomoc.

Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje mogące pomóc w ustaleniach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim (kontakt) lub numerem alarmowym 112.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl