Tomaszów Mazowiecki: wypadek na S8, nie żyje motocyklista, policja szuka świadków
Piotr Jędrzejak
20 sierpnia 2018

Motocyklista został prawdopodobnie potrącony przez samochód. Policja poszukuje kierowcy auta oraz świadków zdarzenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, dnia 19 sierpnia 2018 roku około godziny 2:05 na 366 km drogi S-8 w pobliżu miejscowości Emilianów.

Do tej pory policjanci ustalili, że 59-latek jadący motocyklem BMW od strony Warszawy, z nieustalonej przyczyny zjechał na lewe pobocze. Otarł się o bariery energochłonne. Następnie, będąc prawdopodobnie już poza jednośladem, został potrącony przez nieustalony pojazd. W wyniku odniesionych obrażeń, 59-latek poniósł śmierć na miejscu.

Policja aktualnie poszukuje drugiego uczestnika zdarzenia, jednocześnie prosząc świadków o pomoc.

Wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje mogące pomóc w ustaleniach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim (kontakt) lub numerem alarmowym 112.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły