Artur Puzio w Red Bull X-Fighters? Wszystko w waszych rękach!
MotoRmania
29 kwietnia 2016

Droga po sukces często jest długa i wbrew pozorom wcale nie jest usłana różami. Nie oznacza to jednak, że z bujania w obłokach nie można zejść na ziemię, aby kolejno pofruwać w Las Ventas. Często jednak ścieżka ta uzależniona jest od osób trzecich, podobnie jest i w tym przypadku.

informacja prasowa

Artur Puzio jak obiecał, nie spoczął na laurach i poszukuje areny, na której będzie mógł pokazać polską klasę FMX. Świat już niebawem może dowiedzieć się o polskim podniebnym wojowniku, a to wszystko może stać się realne dla Was, ale też – dzięki Wam – fanom!

Red Bull X-Fighters po raz pierwszy postanowił otworzyć się na nowe talenty i zorganizował konkurs dający szanse zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami FMX i to w najbardziej prestiżowej imprezie tej dyscypliny. Novilleros – to bohaterowie, którzy dzięki Waszym głosom mogą uzyskać przepustkę na 15 show w Las Ventas i zaprezentować swoje triki przed 20.000 publicznością.

Zasady są proste – wystarczy kliknąć na stronie www.redbullxfighters.com w zakładkę Novilleros, poszukać filmiku Artura Puzio „W pogoni za marzeniami” i zagłosować. Warto pamiętać, że codziennie można oddać jeden głos.

Tak to wygląda na stronie Red Bulla.

Artur Puzio to członek ekipy Sky Fighters Team. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski 2012 i 2013. Uczestnik Mistrzostw Świata Night of the Jumps, zawodnik, który nie tylko powtarza istniejące już triki, ale cały czas pracuje nad urozmaicaniem dyscypliny FMX. Każdy zawodnik w pewnym momencie swojej kariery dochodzi do wniosku, że potrzebuje czegoś więcej i pragnie przekraczać kolejne granice, tym bardziej w sportach ekstremalnych. Artur wyznaczył sobie cel – Red Bull X-Fighters i to właśnie dzięki organizatorom i konkursowi Novilleros, jest tego celu coraz bliżej. Aby jednak jego plany się ziściły potrzebuje jeszcze jednej części tej układani:

– Freestyle motocross to sport, któremu oddałem się w całości. Pokonywanie swoich barier to cel, do którego dążę. Nie ma jednak zawodnika, bez Was fanów. To w ostateczności Wy dajecie mi motywację i chcę być lepszy we własnych oczach, aby móc nacieszyć Wasze. Tę współzależność mam okazję poczuć teraz i udowodnić sobie i Wam, że moja ciężka praca zaowocuje. Niezmiernie do wykonania mojego planu potrzebuję Waszych głosów. W tym roku w zawodach Red Bull X-Fighters może wystąpić dwóch dodatkowych zawodników – jeden to zawodnik z najwyższą liczbą głosów, drugi wybrany decyzją Jury. Wiem, że takie okazje należy wykorzystywać i tylko my możemy wznieść Polskę na arenę światowego Freestyle Motocrossu – zaznacza Artur Puzio, który już niebawem będzie mógł poćwiczyć na nowopowstałym torze halfpipe, który wybuduje dla niego Impostal.pl, długoletni partner wierzący w jego sukces.

Jeśli chcecie zjednoczyć się z Arturem i wesprzeć go, prosimy udostępniajcie jego filmik i spotkajmy się wszyscy pod hasztagiem #wpogonizamarzeniami, każdy z Was może mieć wpływ na sportową przyszłość Artura, a kto wie, może i przyszłość polskiego FMX. Treningi nie są tajemnicą, dlatego relacje na żywo można śledzić za pośrednictwem Snapchat: puzioartur – tam zobaczycie, że Artur nie próżnuje. Głosy oddawać można do 13 maja, a pamiętajcie, że każdy dzień to możliwość oddania jednego głosu!

Dla najwytrwalszych przygotowaliśmy nagrody, które mogą trafić do Waszych rąk. Więcej informacji znajdziecie na:
facebook.com/arturpuziofmx
instagram.com/artur_fmx/
a do konkursu Red Bull X-Fighters przystępujcie klikając w poniższy link:
novilleros.redbullxfighters.com/index.php/en/share?id=125

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły