UniqueSilver: motovloger szkolił się na Slajd Zone, obejrzyjcie jego relację

- Piotr Jędrzejak

Niezależny motovloger uczestniczył w MotoRmania Slajd Zone, a teraz opublikował pierwszą część swojej relacji. Sprawdźcie, co uważa o treninowaniu slajdów na pitbikach!

Zastanawiacie się, kto to w ogóle jest „motovloger”? Ktoś, kto jeździ motocyklem, nagrywa to, a przy okazji ma w kasku mikrofon i przemawia do swoich widzów – można to nazwać bardziej nowoczesną i bardziej motoryzacyjną odmiana bloga. Jeden z popularniejszych motovlogerów z Polski, UniqueSilver, zapisał się ostatnio na trening MotoRmania Slajd Zone.

Unique, jak każdy inny, szkolił się przez dwa dni, dostał do dyspozycji pitbika i pełną gościnę, w postaci paliwa, wyżywienia, kawy/herbaty, wody, napojów energetycznych, owoców oraz serwisu fotograficznego i filmowego. Ale oczywiście najważniejsze było podnoszenie swoich umiejętności poprzez zrozumienie zachowania motocykla w slajdzie oraz panowanie nad nim.

Teraz UniqueSilver opublikował video-relację z pierwszego dnia, a przy okazji napisał kilka słów. Sprawdźcie, jak mu się podobało i jak to wygląda:

Jak napisał UniqueSilver: „Przesyłam pierwszy odcinek przygody ze Slajd Zone. Jak widać przejazdy były bolesne. Ale jak wiadomo – jeśli się nie wywrócisz to się nie nauczysz. Pitbike są właśnie do szukania granic, a tylko jak je przekroczysz to będziesz wiedzieć kiedy na drodze powinno się odpuścić. Pierwszego dnia treningu zobaczyłem jak ważna i potrzebna jest kondycja do sportowej jazdy na motocyklu. Pod koniec nie mogłem złapać oddechu, taki wycisk to daje! Ogólnie w trakcie całego weekendu załapałem 16 gleb, masę siniaków i co najważniejsze, ogarnąłem w znacznym stopniu slajd! Może teraz to by uratowało mnie od gleby, którą zaliczyłem po uślizgu tyłu w 2014 roku na mokrym asfalcie? Jeśli zaczynacie jeździć to polecam, a jeśli jeździcie od lat po prostej to tym bardziej polecę takiego rodzaju szkolenie. Uzupełniam to, że jedzenie w trakcie lunchu jest super i można zjeść do syta nawet banany w czekoladzie! Cóż, zapraszam do obejrzenia jak to wyglądało z mojej perspektywy.”

https://www.youtube.com/watch?v=aVjxQ5Z9D1k

Wygląda na to, że mu się podobało. Jeżeli chcecie się tego upewnić, to już wiemy, że za kilka dni UniqueSilver opublikuje drugi epizod relacji, z drugiego dnia szkolenia. Możecie też odwiedzić jego Facebooka. A teraz, jeżeli sami też chcecie podnieść swoje umiejętności, zapraszamy do zapisów na MotoRmania Slajd Zone!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl