UniqueSilver: motovloger szkolił się na Slajd Zone, obejrzyjcie jego relację
Piotr Jędrzejak
14 marca 2016

Niezależny motovloger uczestniczył w MotoRmania Slajd Zone, a teraz opublikował pierwszą część swojej relacji. Sprawdźcie, co uważa o treninowaniu slajdów na pitbikach!

Zastanawiacie się, kto to w ogóle jest „motovloger”? Ktoś, kto jeździ motocyklem, nagrywa to, a przy okazji ma w kasku mikrofon i przemawia do swoich widzów – można to nazwać bardziej nowoczesną i bardziej motoryzacyjną odmiana bloga. Jeden z popularniejszych motovlogerów z Polski, UniqueSilver, zapisał się ostatnio na trening MotoRmania Slajd Zone.

Unique, jak każdy inny, szkolił się przez dwa dni, dostał do dyspozycji pitbika i pełną gościnę, w postaci paliwa, wyżywienia, kawy/herbaty, wody, napojów energetycznych, owoców oraz serwisu fotograficznego i filmowego. Ale oczywiście najważniejsze było podnoszenie swoich umiejętności poprzez zrozumienie zachowania motocykla w slajdzie oraz panowanie nad nim.

Teraz UniqueSilver opublikował video-relację z pierwszego dnia, a przy okazji napisał kilka słów. Sprawdźcie, jak mu się podobało i jak to wygląda:

Jak napisał UniqueSilver: „Przesyłam pierwszy odcinek przygody ze Slajd Zone. Jak widać przejazdy były bolesne. Ale jak wiadomo – jeśli się nie wywrócisz to się nie nauczysz. Pitbike są właśnie do szukania granic, a tylko jak je przekroczysz to będziesz wiedzieć kiedy na drodze powinno się odpuścić. Pierwszego dnia treningu zobaczyłem jak ważna i potrzebna jest kondycja do sportowej jazdy na motocyklu. Pod koniec nie mogłem złapać oddechu, taki wycisk to daje! Ogólnie w trakcie całego weekendu załapałem 16 gleb, masę siniaków i co najważniejsze, ogarnąłem w znacznym stopniu slajd! Może teraz to by uratowało mnie od gleby, którą zaliczyłem po uślizgu tyłu w 2014 roku na mokrym asfalcie? Jeśli zaczynacie jeździć to polecam, a jeśli jeździcie od lat po prostej to tym bardziej polecę takiego rodzaju szkolenie. Uzupełniam to, że jedzenie w trakcie lunchu jest super i można zjeść do syta nawet banany w czekoladzie! Cóż, zapraszam do obejrzenia jak to wyglądało z mojej perspektywy.”

https://www.youtube.com/watch?v=aVjxQ5Z9D1k

Wygląda na to, że mu się podobało. Jeżeli chcecie się tego upewnić, to już wiemy, że za kilka dni UniqueSilver opublikuje drugi epizod relacji, z drugiego dnia szkolenia. Możecie też odwiedzić jego Facebooka. A teraz, jeżeli sami też chcecie podnieść swoje umiejętności, zapraszamy do zapisów na MotoRmania Slajd Zone!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły