Stunt Harleyem i otwarcie największego salonu HD – video

- Piotr Jędrzejak

Sprawdźcie film, jak wyglądało stunt-otwarcie salonu Harley-Davidson w Rzeszowie.

Kilka tygodni temu w Rzeszowie otworzył się największy salon marki Harley-Davidson w regionie Europy Środkowowschodniej. Za całe przedsięwzięcie odpowiedzialna jest polska firma produkująca customy znane na całym świecie, Game Over Cycles. Na naszym portalu znajdziecie relację z otwarcia salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów.

Znajdziecie też informację o projekcie Stunt Story – w ramach tego pomysłu, stunter Maciek DOP przesiadł się właśnie na Harleya, aby udowodnić, że te motocykle też mogą skakać. Maciek jest jedynym stunterem w naszej części świata, który otrzymał wsparcie fabryczne HD.

Te dwa wyjątkowe projekty musiały się połączyć. Zanim salon został wykończony, DOP na stunt-harleyu ochrzcił betonową posadzkę. Przy tej okazji, a także na otwarciu salonu, była ekipa kamer z 91Frames. W efekcie powstał świetny film łączący w sobie trochę stuntu i trochę relacji z otwarcia salonu:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl