Stunt Harleyem i otwarcie największego salonu HD – video
Piotr Jędrzejak
24 kwietnia 2017

Sprawdźcie film, jak wyglądało stunt-otwarcie salonu Harley-Davidson w Rzeszowie.

Kilka tygodni temu w Rzeszowie otworzył się największy salon marki Harley-Davidson w regionie Europy Środkowowschodniej. Za całe przedsięwzięcie odpowiedzialna jest polska firma produkująca customy znane na całym świecie, Game Over Cycles. Na naszym portalu znajdziecie relację z otwarcia salonu GOC Harley-Davidson Rzeszów.

Znajdziecie też informację o projekcie Stunt Story – w ramach tego pomysłu, stunter Maciek DOP przesiadł się właśnie na Harleya, aby udowodnić, że te motocykle też mogą skakać. Maciek jest jedynym stunterem w naszej części świata, który otrzymał wsparcie fabryczne HD.

Te dwa wyjątkowe projekty musiały się połączyć. Zanim salon został wykończony, DOP na stunt-harleyu ochrzcił betonową posadzkę. Przy tej okazji, a także na otwarciu salonu, była ekipa kamer z 91Frames. W efekcie powstał świetny film łączący w sobie trochę stuntu i trochę relacji z otwarcia salonu:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły