Salon GOC Harley-Davidson w Rzeszowie już otwarty!

- MotoRmania

W piątek 24 lutego 2017r. w Rzeszowie odbyła się oficjalna uroczystość inaugurująca działalność najnowszego salonu marki Harley-Davidson w Polsce. Inwestorem i twórcą salonu jest działający w tym samym regionie Podkarpacia producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles, która w czerwcu 2016 roku została autoryzowanym dealerem legendarnej marki. Salon GOC Harley-Davidson jest największym salonem amerykańskiej firmy nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-Wschodniej.

informacja prasowa

Zlokalizowany przy ul. Ludwika Chmury salon GOC Harley-Davidson Rzeszów to dwupiętrowy obiekt o całkowitej powierzchni 1500 m.kw. Jego wizytówką jest ważący 7 ton i mierzący 10 metrów wysokości stalowy pylon, który tworzy układ dwóch cylindrów w kształcie litery „V”, dokładnie tak, jak ma to miejsce w silnikach marki Harley-Davidson.

(PL) Stanisław Myszkowski i prowadzący imprezę Tomasz Dryła z programu Motogamia (telewizja nc+).

Oficjalne otwarcie zgromadziło ponad 200 zaproszonych gości, w tym przedstawiali władz miasta, mediów oraz współpracowników Game Over Cycles. Firmę Harley-Davidson reprezentowali m.in. Marcin Posłuszny, menedżer Harley-Davidson Polska, Litwa, Łotwa, Estonia oraz Bob Peurcil, Market Operations Manager Harley-Davidson Central Eastern Europe.

GOC Harley-Davidson Rzeszow (7)

W budynku GOC Harley-Davidson są zlokalizowane salon sprzedaży i serwis motocykli Harley-Davidson, a także salon firmowy Game Over Cycles. W części przeznaczonej na H-D będzie można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części, firmową odzież, a także kaski i inne akcesoria. Obecnie w salonie znajduje się 12 motocykli marki Harley-Davidson. Ich szczegółowy wykaz można znaleźć na końcu poniższego tekstu.

GOC Harley-Davidson Rzeszow (14)

W salonie GOC można się zapoznać z obecnie realizowanymi projektami, a także obejrzeć najbardziej znane customowe motocykle stworzone przez podkarpacką ekipę. W rzeszowskim salonie będzie więc wystawiony m.in. zbudowany we współpracy ze światowej sławy zespołem metalowym Behemoth, a szczególnie jego liderem Adamem Nergalem Darskim mroczny i potężny Behemoth Bike, czy The Recidivist – pierwszy na świecie wytatuowany motocykl, który do tej pory zdobył osiem międzynarodowych nagród i był opisywany w prasie na całym świecie. W salonie GOC będzie można również nabyć firmową odzież z linii GOC Wear, a także produkowane przez firmę części.

GOC HD Rzeszów (14)

Stanisław Myszkowski, założyciel i właściciel Game Over Cycles, tak skomentował powstanie salonu: „Motocykle Harley Davidson to kawał historii i niesamowita jakość wykonania. Budując ten salon chcieliśmy się dostosować się do poziomu jakości marki Harley-Davidson i połączyć to z naszym podejściem do konstruowania motocykli, w którym zawsze staramy się dbać o jakość wykonania i najdrobniejsze szczegóły. Mając na uwadze główny budulec motocykli marki Harley-Davidson, czyli stal, do wykończenia wnętrz naszego salonu, które to prace w większości zostały wykonane przez nas samych, zużyliśmy ponad 25 ton stali. Dbałość o szczegóły może być zauważona np.w postaci logotypów obydwu firm, które zdobią wszystkie najważniejsze elementy w salonie: klatki schodowe, barierki, lampy, sofy, fotele, nawet kaloryfery. Jakość materiałów i sposób ich implementacji są bardzo ważne, ale w to miejsce najwięcej włożyliśmy przede wszystkim serca. Sami jesteśmy motocyklistami, to nasza pasja i styl życia, a możliwość współpracy z marką Harley-Davidson daje nam poczucie spełniania marzeń. Harley Davidson to nie jest zwykła firma. Powstała dzięki pasji i marzeniom jej twórców i my również chcemy, aby to miejsce było wyjątkowe. To nie ma być tylko sklep. Chcemy, żeby to było miejsce, w którym ludzie będą mogli dzielić się tą samą pasją lub ją poznać, poczuć i się w niej zakochać”.

GOC Harley-Davidson Rzeszow (22)

Marcin Posłuszny: „Zostanie oficjalnym dealerem marki Harley-Davidson nie jest łatwe. Wbrew temu, co się może wydawać, wcale nie chodzi tylko o pieniądze. Najważniejsza jest pasja i zrozumienie idei, która stoi za istnieniem marki Harley-Davidson”.

Andrzej Gutkowski, Wiceprezydent Rzeszowa, o obecności legendarnej marki motocyklowej w mieście: „Rzeszów nie mógł sobie wymarzyć lepszej promocji, niż powstanie największego salonu marki Harley-Davidson w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy szczęśliwi, że ludzie pochodzący z naszego regionu zdecydowali się na tak cudowną inwestycję w swoich ojczystych stronach. Stanisław Myszkowski to człowiek z wielkim sercem do tego, co robi, i równie wielką kreatywnością, tak więc myślę, że jego pomysły jeszcze nie raz nas zaskoczą”.

Hard Rock Cafe Bike

Salon został otwarty dla wszystkich klientów w poniedziałek 6 marca 2017r.

Motocykle marki Harley-Davidson dostępne w salonie GOC Harley-Davidson:
1. Street 750
2. Sportster Iron 883
3. Sportster Forty Eight
4. Dyna Low Rider S
5. Dyna Fat Bob
6. Softail Slim S
7. Softail Fat Boy S
8. Softail Breakout
9. V-Road Specjal
10. Touring Road Glide Special (z nowym silnikiem Milwaukee-Eight)
11. Touring Street Glide Specjal (z nowym silnikiem Milwaukee-Eight)
12. Road King (wersja policyjna, z nowym silnikiem Milwaukee-Eight)
13. W niedługim czasie do salonu dotrze również model Road King Special, który niedawno miał swoją oficjalną premierę.

zdjęcia:
Tomasz Modras / niebiesky.com
Małgorzata Wietecha / with-you.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl