Stara Honda CB500, Tyrawa i… zejście na łokieć

- Piotr Jędrzejak

Jasne, że zejście było na siłę. Ale to dowód na to, że „nie sprzęt, lecz technika…”.

Sześćsetka nie jedzie, jest jak rower – na pewno kiedyś słyszeliście tekst tego typu. Pytanie tylko, czy taki „zawodnik” rzeczywiście wykorzystuje chociaż połowę potencjału sześćsetki, ale nie na prostej? Świetnym przykładem na to, że do szybkiej i satysfakcjonującej jazdy nie potrzeba 200KM, jest Andrzej. Ten gość kiedyś przesłał nam wypasiony klip na swojej treningowej CB500. (Trafny cytat pozostał, ale klip jest prywatny. Andrzeju, masz jakiś nowy klip?).

Teraz z kolei, od pewnego kamerzysty na zakrętach w Tyrawie dostaliśmy inny film, ale również z Andrzejem na CB500 w akcji. Tym razem udało mu się zejść na łokieć! Oczywiście, że uważamy tę ewolucję za wymuszoną i niepotrzebną w tym wypadku, ale i tak fajnie zobaczyć, że się da. I wcale nie jest potrzebny motocykl torowy o kosmicznych osiągach.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl