Rozpocznij sezon motocyklowy z Modeką

- MotoRmania

Jeśli jeszcze nie uzupełniłeś swojej motocyklowej garderoby na  nowy sezon, w salonach firmowych Modeka Polska  masz szansę nie tylko  na udane zakupy,  ale również na skorzystanie z wielu atrakcji i spotkanie w miłym gronie.

news.sponsorowany

W ramach zbliżających się dni otwartych ekipy salonów z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi w Poznaniu i Świdnicy przygotowały bogaty program.
W czwartek 26 marca 2015 startują  dni otwarte w  salonie z odzieżą i akcesoriami Motorway Poznań. Potrwają do soboty 28 marca. Przez trzy dni będzie można skorzystać ze  zniżki 10% na cały asortyment sklepu oraz przetestować w czasie jazdy trójwarstwowe kurtki  Modeka Denali i Modeka Kim Lady oraz kaski renomowanej marki Shoei. Każdy, kto zrobi zakupy, ma szansę zdobyć kurtkę Logan z najnowszej linii Urban Wear.

Salon Motorway Poznań

Kulminacja imprezy nastąpi w sobotę. Tego dnia warto skorzystać z możliwości  poszerzenia swojej wiedzy na szkoleniach z pierwszej pomocy  i podstaw kierowania ruchem drogowym. Z kolei w ramach kursu „ABC motocyklisty” zaplanowano slalom motocyklowy z przeszkodami na specjalnie przygotowanych pojazdach  (motocykl Yamaha  YBR 250 i skuter Honda  Bali 50). Odbędą się liczne konkursy, a pula nagród jest imponująca – oprócz fantów Modeki do zgarnięcia jest m.in. półroczna prenumerata magazynu Motocykl, wejściówki na targi Motor Show Poznań, bilety na symulator dachowania do Skoda AutoLab Poznań. Podczas dni otwartych czeka na Was przyjazna i kompetentna załoga Motorwaya, która nie zapomni również o poczęstunku dla głodnych i spragnionych.

Adres salonu oraz szczegółowy program  imprezy znajdziecie na stronie  motorway-poznan.pl/.

Z kolei Salon Modeka  Świdnica zaprasza wszystkich klientów i sympatyków w piątek i sobotę 27-28 marca od godziny 10.00 do 18.00. Odzież akcesoria motocyklowe z oferty sklepu objęte będą rabatem 10%, a każdy kupujący ma możliwość zgarnąć kurtkę Raid z linii Modeka Start.

W sobotę, łącząc przyjemne z pożytecznym, będzie można wziąć udział w ciekawych konkurencjach z atrakcyjnymi fantami oraz przeszkolić się z pierwszej pomocy po okiem ratownika z Motopomocni.pl. Mocnych wrażeń dostarczy pokaz akrobacji motocyklowych w wykonaniu stuntera Mocha.  Nie zabraknie również muzyki na żywo:  przed gośćmi salonu wystąpi utalentowana wokalistka Paulina Lenda z zespołem Kruki. Jeżeli pogoda dopisze, planowana jest wspólna przejażdżka „wkoło komina”. Na wszystkich odwiedzających czekają napoje oraz grillowane smakołyki. Wspaniała motocyklowa atmosfera gwarantowana bez względu na pogodę!

Informacje o lokalizacji sklepu oraz szczegóły na temat dni otwartych w Salonie Modeka Świdnica dostępne na stronie http://modeka.pl/salonfirmowyswidnica/

Modeka Team zaprasza!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl