Zorganizowaliśmy Wam rabat NA WSZYSTKO w Dobrych Sklepach Motocyklowych!

- MotoRmania

Wybieracie dowolny produkt, podajecie nasze hasło, korzystacie z rabatu!

Wiemy, że zaczyna się sezon, a to często i gęsto oznacza wszelakie zakupy związane z motocyklami. Niektórzy muszą sprawić sobie nowy kask, inni potrzebują zestaw napędowy, a komuś po prostu przydały by się nowe buty na co dzień i nie zaszkodzi, jeżeli będą jakiejś motocyklowej marki.

Wszystko to znajdziecie w Dobrych Sklepach Motocyklowych i właśnie dlatego zorganizowaliśmy Wam rabat na wszystko (dosłownie!) co znajduje się w ich katalogu. Akcja jest prosta i nie ma haczyków.

1. Otwieracie katalog Dobrych Sklepów Motocyklowych i wybieracie to, co chcecie kupić.
2. Wchodzicie na Fanpage Dobrych Sklepów Motocyklowych, lajkujecie go i w wiadomości (guzik na górze fanpage’a) piszecie do nich wiadomość z linkiem lub nazwą, na jaki produkt chcecie otrzymać rabat oraz w którym mieście chcecie go kupić (lista sklepów).
3. Aby Dobre Sklepy Motocyklowe mogły udzielić Wam rabatu, w wiadomości musicie napisać im specjalne hasło akcji: „MotoRmania rządzi!” 😉
4. W zależności od wybranych produktów, na nasze hasło dostaniecie rabat od 10% do aż 20% od ceny w katalogu.
5. Robicie zakupy i cieszycie się z nowych rzeczy w fajnych cenach!

Akcja wybierania swoich zakupów na nasze wypasione hasło trwa do środy 1. kwietnia, do godziny 12:00 – później wiadomości już nie będą przyjmowane. Następnie, w ciągu tygodnia od zakończenia akcji otrzymacie od Dobrych Sklepów Motocyklowych bon na wybrane przez siebie zakupy, który będziecie mogli zrealizować w sklepie z miasta, które określiliście przy zgłoszeniu. Bon ważny będzie do końca kwietnia. P.S.: Jeżeli nie macie Facebooka, wiadomości z hasłem możecie wysyłać na adres Joanny z Dobrych Sklepów Motocyklowych.

Udanych zakupów!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl