Kierowcy samochodów naprawdę nas zauważają!

- Piotr Jędrzejak

Gdyby nie goście z tego samochodu, motocyklista byłby w słabej sytuacji…

Nie wiemy jak jest w innych częściach Polski, ale w Warszawie zauważyliśmy, że coraz więcej kierowców rzeczywiście zwraca uwagę na motocykle. Oczywiście zawsze zdarzą się przypadki burzące krew w żyłach, a i od Was słyszymy, że nie zawsze jest kolorowo. Ale to, co zrobili ci goście z samochodu, zasługuje na nominację do Pokojowej Nagrody Nobla.

Gotwood jak gdyby nigdy nic jedzie ulicami San Francisco swoim Suzuki DR-Z. Ktoś za nim trąbi. Motocyklista nie wie o co chodzi, rozgląda się, ale jedzie dalej. Ktoś znowu trąbi, a więc ten postanawia zatrzymać się. Sprawdźcie co od niego chcieli goście z samochodu.

Jak się okazuje, nasz motocyklista zapomniał zamknąć kieszeni i wypadła mu karta płatnicza. Ludzie z samochodu nie tylko zwrócili uwagę na jakiegoś tam motocyklistę, ale zauważyli wypadającą kartę, zatrzymali się, podnieśli, a później dogonili motocyklistę aby oddać zgubę. Wiara w ludzi przywrócona!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl