Motocyklista wyciąga kobietę z samochodu po dachowaniu

- Piotr Jędrzejak

Pomógł, zrobił to zupełnie bezinteresownie i skromnie sobie odjechał.

Jako komentarz napisał:
„Jechałem do domu w San Diego i na drodze 163 zobaczyłem samochód leżący na dachu. Zatrzymałem się aby użyczyć pomocną dłoń, a wszystko nagrało się na kamerce. Z kierowcą wszystko OK.”

Nie wiemy jak ten facet się nazywa, ale jest małym bohaterem. Zatrzymał się aby zbadać sytuację – okazało się, że w samochodzie jest kobieta i nie może się wydostać przez pasy bezpieczeństwa. Motocyklista akurat miał nóż, więc z pasami poradził sobie szybko.

Kobieta wydostała się bezpiecznie. Wtedy na miejscu już obecni byli medycy, zajęli się kobietą i podziękowali motocyklistom. Nasz bohater, widząc że sytuacja jest opanowana, skromnie odjechał.

Szacun? Oczywiście! Czy zrobilibyście to samo na jego miejscu? Mamy nadzieję, że tak!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl