Przetestuj Harleya i wygraj model Sport Glide na dwa tygodnie + 15 000 zł na koszty podróży!

- MotoRmania

Przetestuj motocykl Harley ® i zyskaj szansę na dwutygodniową przygodę na motocyklu Sport Glide plus 15 000 zł na pokrycie kosztów podróży!

informacja prasowa

  • Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson, aby zyskać szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń
  • Zwycięzca otrzyma na dwa tygodnie motocykl Sport Glide, najnowszy model z nowej rodziny Softail®, w dowolnie wybranym okresie w czasie najbliższych wakacji
  • Nagrodą dodatkową jest 15 000 zł na pokrycie kosztów podróży.
  • Trasę (na terenie EU) i termin ustala zwycięzca.

Nigdy nie było lepszego momentu, aby sprawdzić osobiście, co potrafią nowe motocykle Harley-Davidson. Kompletnie nowa jazda. Od miejskiego modelu Street Rod™, poprzez niesamowity Fat Bob® i wszechstronny Sport Glide™, aż po transkontynentalne motocykle z rodziny Touring – każdy znajdzie coś dla siebie. Gdyby to było mało, każdy kto zarejestruje się na specjalnej stronie konkursowej, wymyśli hasło i skorzysta z jazdy próbnej będzie miał szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń. Zwycięzca otrzyma na dwa tygodnie motocykl Sport Glide™ i 15 000 zł na pokrycie kosztów podróży.

HDDR_4

Nie ma znaczenia czy masz już jakieś doświadczenia w siodle motocykla Harley-Davidson. Aby wziąć udział wystarczy wejść na www.h-d.com/freedomdays, wybrać preferowany model do testu, salon autoryzowanego dealera, w którym ma być jazda próbna i – co jest bardzo ważne dla końcowego wyniku – wymyślić hasło konkursowe (najlepsze hasło jest kryterium wyboru zwycięzcy). HDDR_5Po jeździe próbnej, każda zarejestrowana osoba będzie automatycznie zakwalifikowana do konkursu.

Rejestracja zgłoszeń na jazdy próbne trwa do połowy maja ale lepiej nie czekać do końca. Pogoda i ilość chętnych mogą sprawić, że nie wszystkie zgłoszone osoby będą miały możliwość odbycia jazdy próbnej w terminie wymaganym regulaminem konkursu.

A więc nie spóźnij się – zarejestruj swoje zgłoszenie na jazdę próbną już dziś. Przekonasz się, że to kompletnie nowa jazda. Kto wie dokąd Cię zabierze…

Pełny regulamin konkursu znajdziesz na stronie: www.h-d.com/freedomdays

HDDR_1

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl